Canon dla branży usług prawniczych

legal_web

Realizacja potrzeb klientów, utrzymanie rentowności i zachowanie konkurencyjności

W związku z presją na zwiększanie konkurencyjności, poprawę obsługi klientów i redukcję kosztów kancelarie prawne na nowo przyglądają się organizacji pracy i kluczowym procesom. Wiodące kancelarie prawne cyfryzują procesy wewnętrzne oraz szukają innowacyjnych sposobów współpracy z klientami i redukcji kosztów. Jednocześnie jeszcze bardziej rygorystycznie przestrzegają zasad poufności i innych obowiązków prawnych. Nasze procesy i praktyki umożliwiają przekształcenie procedur usprawniających działanie wymiaru sprawiedliwości.

Doświadczenie we współpracy z kancelariami prawnymi na całym świecie zapewniło nam dogłębną wiedzę o procesach i technologiach, które znacząco usprawniają działanie kancelarii prawnych. Oferujemy kancelariom większą przejrzystość wszelkich kosztów dotyczących sprawy, co ułatwia odzyskiwanie ich od klientów niezależnie od sposobu rozliczeń. Klarowność procesów pomaga eliminować „wąskie gardła” informacji oraz ułatwia kontrolowanie wersji i prowadzenie audytów – kluczowy element w kontekście zgodności z przepisami.

Nasze rozwiązania i usługi

Współpracujemy z kancelariami prawnymi o różnej wielkości w całej Europie – od niezależnych kancelarii lokalnych po duże instytucje korporacyjne. Nasze rozwiązania i usługi są skalowane zależnie od potrzeb kancelarii, z uwzględnieniem fuzji i zakupów oraz popytu na usługi.

Zdobyte doświadczenie pokazuje, że pomimo wielu kulturowych niuansów, podstawowe potrzeby kancelarii prawnych w zakresie zgodności z przepisami, zarządzania dokumentami, drukowania i skanowania pozostają niezmienne.

Także wyzwania dotyczące kontroli kosztów, jakości usług i zapewniania ponadprzeciętnej obsługi klientów są uniwersalne.

Właśnie dlatego tak wiele firm zwraca się do nas o pomoc w zakresie usług, systemów i procesów, które stanowią podstawę lojalności klientów i skutecznego przestrzegania przepisów. Rozwiązania firmy Canon ułatwiają tworzenie i świadczenie usług przynoszących satysfakcję klientom.