Dla biznesu

Canon dla printroom'ów (druku wewnętrznego)

Poprawa wyników firmy

Wysoka jakość i szybki czas reakcji

Współpraca z Canon pozwala firmie Volkswagen skrócić terminy realizacji

Think Digital

Magazyn firmy Canon dla branży poligraficznej.

Niższy koszt obsługi klienta

Współpraca z Canon pomogła zespołowi RHI w oferowaniu elastycznych i efektywnych kosztowo usług druku

Niższy koszt obsługi klienta

Współpraca z Canon pomogła zespołowi RHI w oferowaniu elastycznych i efektywnych kosztowo usług druku

Dziewięć na 10 organizacji traktuje druk jako „kluczowy” element swojego funkcjonowania*. Jednakże obecnie, gdy media cyfrowe umożliwiają kadrze kierowniczej łatwy pomiar zwrotu z inwestycji, wewnętrzne centra druku muszą wykazać wartość, jaką wnoszą do organizacji i uzasadnić swoje istnienie przed kadrą kierowniczą najwyższego szczebla.

Canon, jako lider w dziedzinie profesjonalnych rozwiązań do druku, oferuje rozwiązania, aby to osiągnąć. Wspieramy naszych klientów w świadczeniu najwyższej jakości usług z zakresu druku cyfrowego - od danych dotyczących rynku przez sprzęt, oprogramowanie i pomoc techniczną, aż po doradztwo umożliwiajace rozwój biznesu.

* Corporate Reprographics: Trends and Opportunities (raport Rochester Institute of Technology na temat perspektyw dla wewnętrznych centrów druku, przygotowany na zlecenie Canon)

Sprostać wyzwaniom na każdym kroku

Współpraca z klientem pozwala nam wprowadzać usprawnienia w centrach wydruku już od samego początku. Dzięki wiedzy pochodzącej z szeroko zakrojonych badań w dziedzinie druku oraz bezpośrednich rozmów z klientami, nasze produkty i usługi zostały stworzone tak, aby odpowiadały aktualnym wymaganiom stojącym przed wewnętrznymi centrami druku:

 • Minimalizacja kosztów i maksymalizacja wartości inwestycji
 • Zapewnienie klientom najwyższej jakości usług, dotyczących ich potrzeb w zakresie druku
 • Wzrost liczby zleceń dzięki utrzymywaniu przewagi nad konkurencją (wzrost nakładów dzięki stworzeniu przewagi konkurencyjnej)
 • Wprowadzanie praktyk zrównoważonego rozwoju, zgodnych z zasadami przyjętymi w organizacji

Dowiedz się, jak specjaliści z Canon mogą wesprzeć Twoje przedsięwzięcie.

Kolejne kroki

CRD Performance Enhancement Essentials

Bezpłatny poradnik zawierających strategiczne i taktyczne wskazówki dotyczące kluczowych obszarów nowoczesnego zarządzania działem reprograficznym.

  Industry Insight

  Zapoznaj się z raportem The Bigger Picture, który przedstawia sposób w jaki nabywcy usług poligraficznych z całej Europy wykorzystują materiały drukowane i jakich usług oczekują od swoich dostawców.

  Think Digital

  Magazyn Canon dla sektora poligraficznego.

  Wdrożenia (Case studies)

  Poznaj opinię firm o współpracy z Canon.

  Nowy poziom rozwoju działalności dzięki współpracy z firmą Canon

  Skutecznym sposobem rozwoju działalności w branży poligraficznej jest wykorzystanie nowych możliwości, jakie daje rynek, i identyfikacja nowych źródeł przychodów. Essential Business Builder Program firmy Canon został opracowany z myślą o zapewnieniu najlepszego na rynku pakietu narzędzi, warsztatów edukacyjnych i konsultacji ekspertów w przystępnej cenie – wszystko po to, aby uczestnicy programu mogli odnosić jeszcze większe sukcesy.

  Łącząc dotychczasowe doświadczenie z wiedzą i umiejętnościami w ramach Essential Business Builder Program, wspieramy naszych klientów w uwierzeniu we własne możliwości i osiągnięcie sukcesu teraz i w przyszłości.

   Zarządzanie kosztami

   Przeniesienie wydruków do dobrze prowadzonego printroomu zapewnia organizacji znaczące oszczędności. Nasze badania pokazują, że oszczędności te mogą wynieść od 10% do 20% w porównaniu z kosztami związanymi ze zleceniem wydruków na zewnątrz organizacji. Jednak nawet w dwóch trzecich przypadków wewnętrzne centra druku uzyskują oszczędności na poziomie poniżej 10% .

   Specjaliści Canon, korzystając z wiedzy i bogatego doświadczenia, pomagają analizować koszty i nimi zarządzać. Na podstawie wyników badań rynku określających trendy i nowe możliwości biznesowe, doradzają firmom, jak mogą osiągać lepsze rezultaty. Ponadto nasz program "Essential Business Builder Programme" pomaga w ocenie wyników, optymalizacji centrum druku, opracowywaniu szczegółowych biznesplanów, a także w promowaniu usług klienta z wykorzystaniem nowych koncepcji sprzedaży i marketingu.

    Spełnianie oczekiwań klientów

    Wymagania kluczowych działów, takich jak dział sprzedaży i marketingu czy dział dystrybucji, podlegają ciągłym zmianom. Aby na nie skutecznie reagować i świadczyć odpowiednie usługi, wewnętrzne centra druku muszą stale pozostawać w kontakcie ze swoimi zleceniodawcami.

    Nasze badania wykazują, że wewnętrzne centra druku, które realizują usługi web-to-print, uzyskują 94% pozytywnych ocen klientów. Współpraca z Canon w zakresie dostarczania najnowszych usług, takich jak kampanie wielokanałowe i sprzedaż internetowa, pozwala osiągnąć korzyści klientom. Dzięki skuteczniejszym i efektywniejszym formom komunikacji firmy mogą pomagać klientom w realizacji celów biznesowych i zwiększać wartość swoich usług w ramach współpracy.

    Fakty

    87% osób odpowiedzialnych za zakup mediów uważa druk za ważny element ich przekazu medialnego
    47% osób odpowiedzialnych za zakup mediów za najważniejsze kryterium wyboru dostawcy usług druku uznaje najlepszy stosunek wartości do ceny
    36% nie wie o możliwości druku na żądanie

    Źródło: See the Bigger Picture, Insights Report 2012

    Zwiększanie wydajności

    Obecnie w erze cyfrowej erze klienci wewnętrznych centrów druku oczekują wysokiej jakości wydruków i krótszych terminów realizacji również w przypadku niskonakładowych zleceń. Z naszych badań wynika, że 57% klientów oczekuje realizacji zlecenia tego samego dnia lub szybciej.

    Nasi specjaliści są w stanie wspólnie z klientem zidentyfikować obszary, w których można wprowadzić usprawnienia. Na tej podstawie rekomendowane jest optymalne połączenie technologii i wsparcia w celu zapewnienia wzrostu wydajności obsługi druku. Wspomagamy firmy w zwiększaniu niezawodności i wydajności świadczenia usług, od aparatów fotograficznych przez urządzenia do druku i rejestracji obrazu, aż po nowatorskie programy do zarządzania przepływem prac i wsparcie posprzedażowe.

    Zrównoważony rozwój

    Polityka zrównowazonego rozwoju jest istotna dla większości organizacji. Z tego względu ważne jest, aby wewnętrzne centra druku przyczyniały się do realizacji firmowej strategii ochrony środowiska.

    Nawet jeśli firma nie posiada certyfikowanego systemu zarządzania ochroną środowiska, takiego jak ISO 14001, może wdrożyć zasady wykorzystania papieru ekologicznego i certyfikowanego oraz rozwiązania z zakresu zarządzania i redukcji ilości odpadów.

    Przez efektywniejsze promowanie rozwiązań przyjaznych dla środowiska organizacjom łatwiej jest pokazać znaczenie centrów druku w realizacji strategii społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw oraz ich wartość w kontekście oszczędności energii i redukcji odpadów.