Canon dla sektora usług finansowych

Fin-Hero

– Przed przedstawieniem swoich rekomendacji firma Canon dołożyła starań, aby dokładnie poznać naszą firmę i zrozumieć, co wymaga poprawy i jak najlepiej to osiągnąć. Zrozumienie sposobu działania naszych klientów stanowi podstawę naszej działalności. Byliśmy przekonani, że firma Canon jest odpowiednim partnerem dla nas.

David Clarkson, dyrektor handlowy Armstrong Watson

Rozwiązania i usługi zarządzania informacjami opracowane przez specjalistów

Rozwiązania i usługi biznesowe firmy Canon dla sektora usług finansowych umożliwiają uproszczenie, automatyzację i usprawnienie procesów przy jednoczesnej redukcji kosztów i personalizacji obsługi klientów. To tutaj procesy oparte na papierze łączą się ze światem cyfrowym. Wyzwaniem dla instytucji z sektora usług finansowych jest cyfryzacja przy jednoczesnym zapewnieniu ponadprzeciętnej obsługi klienta i zachowaniu zgodności z ciągle zmieniającymi się uregulowaniami.

Uregulowania stają się coraz bardziej rozbudowane wraz z szybkim rozwojem produktów i doradztwa finansowego, co zwiększa obciążenia administracyjne instytucji finansowych. Zaufanie to kluczowa kwestia. Ataki cyberprzestępców na różne ważne instytucje sprawiły, że bezpieczeństwo danych poufnych jest bardzo ważną kwestią.

Nasze rozwiązania i usługi

Firma Canon współpracuje z największymi na świecie organizacjami finansowymi, takimi jak banki detaliczne, firmy ubezpieczeniowe i rynki kapitałowe. Nasze rozwiązania można znaleźć wszędzie, od urzędów ds. zgodności z przepisami po kancelarie. Pomagamy klientom z sektora finansowego ograniczać koszty kluczowych procesów, takich jak obsługa nowych klientów, poprzez upraszczanie i usprawnianie kluczowych systemów, a także zwiększanie automatyzacji i cyfryzacji administracji opartej na papierze.

Nasze podejście umożliwia elastyczniejszą pracę, dostosowaną do potrzeb organizacji i w tempie zgodnym z jej potrzebami. Można współpracować z nami bezpośrednio lub za pośrednictwem sieci partnerów. Nasze rozwiązania są dostępne jako usługi zarządzania..