Publishing sector header image

Wydawcy, drukarnie

Kto powiedział, że realizacja mniejszych nakładów nie jest opłacalna? Rozwiązania firmy Canon sprawiają, że druk publikacji w niewielkich nakładach nie tylko przynosi zysk, ale również otwiera nowe perspektywy biznesowe. Odkryj potencjał druku na żądanie.

Duża zmiana dla druku niskonakładowego

Optymalizacja łańcucha wartości w zakresie druku książek, czasopism i gazet otwiera nowe możliwości. Canon od wielu lat wspiera firmy we wdrażaniu cyfrowych strategii biznesowych na rynku wydawniczym, dlatego możesz nam zaufać. Nasza wiedza, technologiczne zaplecze i zorientowanie na potrzeby klienta pozwolą Ci z sukcesem wzbogacić ofertę  o druk niskonakładowy, zarządzanie cyklem życia produktu, druk na żądanie, druk zdecentralizowany i dynamiczne publikowanie.

Poznaj najnowsze informacje z branży

Industry focus

Branża w centrum uwagi: druk książek i wydawcy

Oto jak wzrost e-czytelnictwa przewrócił do góry nogami świat wydawnictw i jak sektor druku reaguje na tę istotną zmianę w branży.

future_of_colourprint_landing

Szerokie spektrum możliwości

Dzięki ogromnej liczbie nowych zastosowań druku cyfrowego, dostawcy usług mogą otrzymywać więcej zleceń i generować nowe źródła przychodów.

The Future of Publishing

Przyszłość branży wydawniczej

Dołącz do naszej grupy na LinkedIn, aby wziąć udział w dyskusji o przyszłości branży wydawniczej.

Dowiedz się, jak firmy podobne do Twojej, skorzystały na współpracy z Canon

Odkryj produkty, które wspierają rozwój Twojego biznesu

VarioPrint Ultra 6320

VarioPrint Ultra 6320

Seria VarioPrint 6000 Ultra+, ciesząca się uznaniem dzięki wykorzystaniu najlepszej na rynku technologii, obejmuje doskonałe i bardzo wydajne systemy cyfrowej obróbki druku.

imagePress C10000VP

imagePress C10000VP

Urządzenie imagePRESS C10000VP przenosi cyfrowy druk w kolorze na wyższy poziom zaawansowania. Łączy najwyższą jakość, wydajność i wszechstronność z szybkością 100 str./min w szerokiej gamie zastosowań.

imagePROGRAF PRO-2000

imagePROGRAF PRO-2000

Aby zapewnić jak najlepszą jakość druku fotografii urządzenie imagePROGRAF PRO-2000 może tworzyć obrazy o wielkości do 24 cali z najwyższą jakością druku, niesamowitą szybkością i niezawodnością.

Essential Business Builder Program

Essential Business Builder Program

Ten program może przynieść korzyści podmiotom o różnym profilu – od wewnętrznych działów reprograficznych po drukarnie komercyjne. W ramach wsparcia użytkownicy otrzymują dostęp do porad i wskazówek niezależnych ekspertów z branży poligraficznej, które ułatwiają rozwiązywanie kluczowych problemów i pomagają wprowadzić potrzebne usprawnienia.