Packaging sector header image

Opakowania

Produkcja opakowań wymaga dziś dużej kreatywności, a przy tym nadal ważna jest jakości wykonania i wysoka produktywność. Firma Canon posiada rozwiązania, które zapewnią Twojej formie przewagę w tym obszarze.

Odkryj nieszablonowy sposób myślenia

Rynek opakowań jest najszybciej rozwijającym się sektorem druku i charakteryzuje się najwyższym poziomem konkurencji. Z tego względu dostawcy usług druku powinni szczególnie zadbać o to, by się wyróżnić. Wiodące na rynku rozwiązania Canon do druku cyfrowego pomagają osiągnąć firmom elastyczność biznesową dzięki drukowi w niskich nakładach, optymalizacji procesów, możliwości tworzenia prototypów oraz personalizacji wykorzystującej dane zmienne. Dzięki temu będziesz mógł lepiej odpowiadać na potrzeby klientów.

Poznaj najnowsze informacje z branży

Think Packaging Guide

Przewodnik Think Packaging

THINK Packaging – magazyn poświęcony trendom w branży opakowań. Znajdziesz tu najświeższe informacje z rynku i dowiesz się więcej na temat roli druku w tym sektorze rynku.

think-creative.jpg

Przewodnik Think Creative

Dobrze zaprojektowane lub innowacyjne opakowanie to coraz częściej ważny element wyróżniający markę na tle konkurencji. Jest to ogromna, potencjalna szansa dla dostawców usług druku i druku cyfrowego.

Packaging and promotion

Opakowania i promocja: dlaczego druk cyfrowy może być kluczowym elementem komunikacji marketing mix

Opakowania podlegają nieustannej ewolucji. O ile kiedyś były postrzegane wyłącznie jako dodatek do produktu, o tyle dziś są kluczowym czynnikiem wpływającym na decyzje zakupowe klientów.

Dowiedz się, jak firmy podobne do Twojej, skorzystały na współpracy z Canon

Odkryj produkty, które wspierają rozwój Twojego biznesu

UV-printer

Plotery płaskie UV

Plotery płaskie UV są doskonałe do tworzenia wysokiej jakości wydruków na nośnikach sztywnych i elastycznych. Możliwość wyboru spośród naszej oferty płaskich ploterów UV w rozmiarach standardowych i powiększonych, w wersji o różnych prędkościach, z opcją białego atramentu i/lub werniksu, zapewnia realizację wymagań z zakresu druku grafiki reklamowej.

ColorStream 6000 Chroma

ColorStream 6000 Chroma

ColorStream 6000 Chroma to bardzo uniwersalna atramentowa maszyna drukarska, która łączy w sobie wyjątkową jakość i wszechstronność, umożliwiając efektywną produkcję korespondencji oraz zastosowania związane z publikowaniem i działalnością handlową.