Expertise sector header image

Kompetencje

Rozumiemy, że zakup drukarki produkcyjnej lub wielkoformatowej to poważna inwestycja. Eksperci Canon zapewniają kompleksową obsługę klienta, aby pomóc w podjęciu właściwej decyzji.

Z Tobą od początku do końca

Znamy Twój sektor i jego wymagania od podszewki. Jeśli zatem połączysz siły z firmą Canon możesz mieć pewność, że wybierzemy i dostarczymy najskuteczniejsze rozwiązania, aby zaspokoić Twoje potrzeby biznesowe. Na każdym etapie dostarczymy Ci kompleksową wiedzę, doświadczenie, wsparcie i porady, aby umożliwić Ci utrzymanie przewagi konkurencyjnej i znalezienie bardziej inteligentnych sposobów pracy.

Poznaj najnowsze informacje z branży

Think Retail Guide

Przewodnik Think Retail

Zapoznaj się z przewodnikiem Think Retail – publikacją poświęconą najnowszym informacjom i trendom w dziedzinie sprzedaży detalicznej. Dzięki niemu dowiesz się więcej na temat roli druku dla współczesnego rynku detalicznego.

Think Packaging Guide

Przewodnik Think Packaging

Dostępny już wkrótce: przewodnik Think Packaging – czasopismo poświęcone najnowszym informacjom i trendom w branży opakowań. Dzięki niemu dowiesz się więcej na temat roli druku na współczesnym rynku opakowań.

Think Creative Guide

Przewodnik Think Creative

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem Think Creative – czasopismem poświęconym najnowszym informacjom i trendom w dziedzinie projektowania. Dzięki niemu dowiesz się więcej na temat znaczenia zastosowań druku na współczesnym rynku projektowania.

Think Build Guide

Magazyn THINK Build

Dostępny już wkrótce: magazyn THINK Build – przewodnik poświęcony najnowszym trendom w branży budowlanej. Dzięki niej dowiesz się więcej na temat roli druku na współczesnym rynku budowlanym.

Think Décor Guide

Magazyn Think Décor

Zachęcamy do zapoznania się z przewodnikiem Think Décor. To najnowsze opracowanie Canon poświęcone ciekawym rozwiązaniom i najnowszym trendom, które kształtują branżę wnętrzarską w Europie. Sporo miejsca poświęcamy tu także roli druku cyfrowego w rozwoju tego sektora.

Think Personal Guide

Magazyn Think Personal

Zachęcamy do zapoznania się z magazynem Think Personal. To najnowsze opracowanie Canon poświęcone personalizacji i możliwościom, jakie oferuje w tym zakresie druk.