Expertise sector header image

Kompetencje

Rozumiemy, że zakup drukarki produkcyjnej lub wielkoformatowej to poważna inwestycja. Eksperci Canon zapewniają kompleksową obsługę klienta, aby pomóc w podjęciu właściwej decyzji.

Z Tobą od początku do końca

Znamy Twój sektor i jego wymagania od podszewki. Jeśli zatem połączysz siły z firmą Canon możesz mieć pewność, że wybierzemy i dostarczymy najskuteczniejsze rozwiązania, aby zaspokoić Twoje potrzeby biznesowe. Na każdym etapie dostarczymy Ci kompleksową wiedzę, doświadczenie, wsparcie i porady, aby umożliwić Ci utrzymanie przewagi konkurencyjnej i znalezienie bardziej inteligentnych sposobów pracy.

Poznaj najnowsze informacje z branży

Think Retail Guide

Przewodnik Think Retail

Zapoznaj się z przewodnikiem Think Retail – najnowsze informacje i trendom w sprzedaży detalicznej. Dowiedz się więcej na temat roli druku dla współczesnego rynku detalicznego.

Think Packaging Guide

Przewodnik Think Packaging

Dostępny już wkrótce: przewodnik Think Packaging – najnowsze informacje i trendy w branży opakowań. Dowiedz się więcej na temat roli druku na współczesnym rynku opakowań.

Think Creative Guide

Przewodnik Think Creative

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem Think Creative – najnowsze informacje i trendy w dziedzinie projektowania. Dowiedz się więcej na temat znaczenia zastosowań druku na współczesnym rynku projektowania.

Think Build Guide

Magazyn THINK Build

Dostępny już wkrótce: magazyn THINK Build – przewodnik poświęcony najnowszym trendom w branży budowlanej. Dzięki niej dowiesz się więcej na temat roli druku na współczesnym rynku budowlanym.

Think Décor Guide

Magazyn Think Décor

Zachęcamy do zapoznania się z przewodnikiem Think Décor. To najnowsze opracowanie Canon poświęcone ciekawym rozwiązaniom i najnowszym trendom, które kształtują branżę wnętrzarską w Europie. Sporo miejsca poświęcamy tu także roli druku cyfrowego w rozwoju tego sektora.

Think Personal Guide

Magazyn Think Personal

Zachęcamy do zapoznania się z magazynem Think Personal. To najnowsze opracowanie Canon poświęcone personalizacji i możliwościom, jakie oferuje w tym zakresie druk.

Odkryj produkty, które wspierają rozwój Twojego biznesu

Choosing the right UV Flatbed Printer

Wybór właściwego plotera płaskiego UV (.pdf)

Dowiedz się, na co zwrócić uwagę, wybierając ploter płaski UV dla Twojego biznesu

Essential Business Builder Program

Essential Business Builder Program

Ten program może przynieść korzyści w każdej działalności drukarskiej – od wewnętrznego działu druku po drukarnie komercyjne. Uczestnicy mogą korzystać z dostosowanych do potrzeb i przekazywanych na czas porad i wskazówek niezależnych ekspertów z branży drukarskiej, które pomogą rozwiązać kluczowe problemy i usprawnią ogólną wydajność.

THINK Guides

Przewodniki THINK

Niniejsze publikacje przedstawiają informacje o bieżącej sytuacji na rynku sprzedaży detalicznej, projektowania i branży opakowaniowej. Uzupełniliśmy je także o analizę szans dla branży drukarskiej w kontekście tworzenia oferty dla tych szybko rozwijających się rynków.

Business Bytes

Business Bytes

Canon Business Bytes to blog biznesowy poświęcony tematyce z pogranicza zarządzania i technologii. Publikujemy na nim ciekawe treści tworzone przez ekspertów z branży – zarówno z firmy Canon, jak i spoza niej. Czytają je liderzy biznesowi i inżynierowie z całej Europy.