Business Comms sector header image

Komunikacja biznesowa

Drukowanie nie musi się kończyć, gdy Ty kończysz pracę. Canon zapewnia niezawodne, szybkie i w pełni zautomatyzowane rozwiązania w zakresie druku, które umożliwiają skuteczne i dokładne wykonanie zadania.

Opowiedz właściwą historię we właściwym czasie

W dzisiejszym cyfrowym świecie jesteś bliżej swoich klientów niż kiedykolwiek wcześniej. Rozwiązania Canon świetnie wpisują się w nową wielokanałową rzeczywistość komunikacyjną, oferując możliwość personalizacji przekazu czy wykorzystywania zmiennych danych w sposób w pełni zautomatyzowany. Dzięki temu skuteczność komunikacji za pomocą druku rośnie.

Poznaj najnowsze informacje z branży

Transforming Business Guide

Przewodnik Transforming Business (EN)

Poznaj cztery megatrendy, które naszym zdaniem przyczynią się do gruntownej zmiany sposobu obsługi dokumentów w organizacjach.

ten-ways-to-add-value-with-variable-data-printing.png

Dziesięć sposobów na zwiększenie wartości poprzez druk zmiennych danych

Według prognoz odsetek usług VDP o wysokiej wartości pozostanie niezmienny. Analizujemy dziesięć sposobów na osiągnięcie dodatkowych przychodów przez dostawców usług druku poprzez zwiększenie wartości oferowanych już usług druku zmiennych danych.

extracting-value-from-the-organisations-data.png

Zwiększenie wartości danych biznesowych – czas, by wewnętrzne działy druku podjęły wyzwanie

Dzięki rosnącemu popytowi na kolorowy druk transakcyjny nadszedł czas, by wewnętrzne działy druku skorzystały z możliwości zwiększenia swojej wartości dla organizacji.

Dowiedz się, jak firmy podobne do Twojej, skorzystały na współpracy z Canon

Odkryj produkty, które wspierają rozwój Twojego biznesu

 ColorStream 6000 Chroma

ColorStream 6000 Chroma

ColorStream 6000 Chroma to bardzo uniwersalna atramentowa maszyna drukarska, która łączy w sobie wyjątkową jakość i wszechstronność, umożliwiając efektywną produkcję korespondencji oraz zastosowania związane z publikowaniem i działalnością handlową.

 VPi300

VarioPrint i300

Bardzo innowacyjna, wysokonakładowa, kolorowa, atramentowa maszyna drukująca z arkuszowym podawaniem papieru, która łączy wypróbowane zalety wysokiej wydajności druku atramentowego z wszechstronnością druku arkuszowego i elastycznością obsługi nośników.

imagepress-c850_series-frt-03_530x265.png

Canon imagePRESS C850 series

Combine impressive productivity and quality with flexible workflows and professional finishing options.

Business services

Usługi biznesowe

Niezależnie od tego, czy chcesz usprawnić sposób zarządzania dokumentami cyfrowymi czy papierowymi, w Canon dysponujemy wiedzą i rozwiązaniami, które stale rozwijamy w miarę rosnących potrzeb klientów.