no business

Dla biznesu

Przetwarzanie faktur

Koniec ze stratą czasu na ręczne odbieranie, weryfikowanie, zatwierdzanie i przetwarzanie faktur. Rozwiązanie Canon do automatycznego przetwarzania faktur pozwala na oszczędność nawet 50% czasu.

Faktury - od skanowania dokumentu aż po archiwizację - są przetwarzane szybko i efektywnie. Inteligentne opcje raportowania płatności zapewniają kontrolę i oznaczają wszystkie błędy, które powinny zostać zweryfikowane. Faktury mogą być automatycznie łączone ze zleceniami zakupu lub z dokumentami dostaw, zanim zostaną przesłane do zatwierdzenia. Dzięki wykorzystaniu tego rozwiązania, pracownicy mają możliwość koncentracji na głównej działalności firmy.

Czy wiesz, że...

75% działów finansowych ręcznie wprowadza pozycje na fakturze do systemu ERP — RS Consulting / Canon Europe 2011

2/3 faktur dostawców oczekuje na przetworzenie co najmniej 10 dni — RS Consulting / Canon Europe 2011

Dlaczego warto korzystać z rozwiązania Canon do przetwarzania faktur?

Redukcja kosztów

Rozwiązanie firmy Canon skraca czas przetwarzania faktur. Pozwala to na ograniczenie ilości otrzymywanych kar z tytułu opóźnienia płatności i kosztownych sporów związanych z fakturami. Łatwy dostęp do informacji o płatnościach umożliwia sprawdzanie ewentualnych zniżek z tytułu przyspieszenia płatności i wygenerowaniu przez dział płatności dodatkowych korzyści.

Większa kontrola

Szybsze i bardziej precyzyjne przetwarzania informacji czy tworzenie przejrzystych raportów pozwala na pełną kontrolę nad przepływami pieniężnymi. Nasze rozwiązanie dzięki narzędziom do inteligentnego raportowania zapewnia szybki dostęp do potrzebnych i dokładnych informacji.

Szybka i sprawna praca

Rozwiązanie Canon do automatycznego przetwarzania faktur w znacznym stopniu ogranicza czas potrzebny na ręczne wprowadzania danych i natychmiast poprawia ich dokładność. Łatwe, mobilne zatwierdzanie płatności i natychmiastowa widoczność statusu faktury pozwalają koncentrować się na generowaniu przychodów i obsłudze klienta.

Zgodność z obowiązujacymi standardami

Integrowanie naszego rozwiązania z istniejącymi w firmie zasadami zgodności jest proste. Zatwierdzanie etapów i odpowiedzialność za dokumenty są łatwe do zidentyfikowania, a pobieranie faktur cyfrowych do kontroli odbywa się w szybki i bezproblemowy sposób.

Sarab-Entreprenad

Zmieniło to sposób naszej pracy. Napływające faktury są sortowane w sposób, którego do tej pory nawet sobie nie wyobrażaliśmy. Ponadto teraz mam więcej czasu na pracę w terenie, u boku pracowników i klientów.

Sarab Entreprenad AB, Szwecja

Teraz mamy pełną kontrolę nad płatnościami, a przetwarzanie faktur jest szybsze o 40% niż wcześniej. Dodatkowo udało nam się obniżyć koszty płaconych kar. Szacujemy że rozwiązanie Canon pozwoliło uzyskać ogólne oszczędności na poziomie 30%.

Van Dillewijn Group, Holandia

    Kolejne kroki

    Firma Canon jest członkiem rady Executive Leadership Council stowarzyszenia AIIM (Association of Information and Image Management).

    Radę Executive Leadership Council stowarzyszenia AIIM tworzą najlepsi teoretycy, zaawansowani praktycy i czołowi specjaliści w zakresie zarządzania informacjami, a jej celem jest omawianie, określanie i wyznaczanie kierunku rozwoju tej dziedziny.