Dla biznesu

Generowanie faktur

Skróć czas wystawiania faktur klientom i korzystaj z zalet elektronicznej dystrybucji, lepiej zaprojektowanych faktur i ograniczenia prac administracyjnych. Rozwiązanie Canon do generowania faktur pozwala na w pełni automatyczne generowanie faktur i ich dystrybucję w formacie elektronicznym i papierowym.

Gromadzenie dodatkowych informacji i weryfikowanie szczegółów odbywa się szybko i w prosty sposób. Zmiany układu i formatu są łatwe, a dystrybucję można uruchomić jednym przyciskiem. Elektroniczny dostęp do każdej faktury gwarantuje kontrolę nad każdym dokumentem. Możliwość generowania raportów statusu pozwala na lepszą obsługę klienta.

Czy wiesz, że...

70% firm ma trudności z odnajdywaniem dodatkowej dokumentacji — AIIM 2012

30 godz. to szacowany czas, jaki personel firmy poświęca na ręczne wystawianie faktur — Canon / KAE 2013

49% płatności jest opóźnionych w większości firm — RS Consulting / Canon Europe 2011

Dlaczego warto korzystać z rozwiązania Canon do generowania faktur?

Redukcja kosztów

Ograniczenie konieczności konserwacji sprzętu, kosztów przechowywania dokumentów i ilości wysyłanych pocztą faktur sprawiają, że rozwiązanie Canon do generowania faktur umożliwia działom administracyjnym generowanie zysków.

Większa kontrola

Dostosowane wzory faktur oraz pełen podgląd procesów ułatwiają świadome podejmowanie decyzji w zakresie zarządzania. Ulepszone funkcje raportowania i przesyłanie, według wcześniej ustalonego harmonogramu, oraz monitorowanie usprawniają obsługę klienta.

Szybka i sprawna praca

Nasze oprogramowanie do automatycznego generowania faktur przyspiesza ich tworzenie, dzięki ograniczaniu błędów w wystawianych fakturach i elektronicznej, zautomatyzowanej dystrybucji. Efekt to szybszy i sprawniejszy obieg płatności oraz mniej przeterminowanych wierzytelności.

Zgodność z obowiązującymi standardami

Technologia użyta w rozwiązaniu do generowania faktur oferuje bezpieczne, elektroniczne repozytorium wszystkich faktur. W pełni zgodne formaty faktur i możliwość monitorowania przepływu prac sprawiają, że firma może polegać na kompleksowej ścieżce kontroli.

Obecnie możemy wysyłać faktury szybciej, taniej i w przyjazny dla środowiska sposób. Dodatkowo mamy narzędzie, które zapewnia elastyczność w różnych obiegach dokumentów. Dzięki temu jesteśmy gotowi stawić czoła nowym wyzwaniom.

Customer Project Manager Lead w regionalnym przedsiębiorstwie użyteczności publicznej

Kolejne kroki

Firma Canon jest członkiem rady Executive Leadership Council stowarzyszenia AIIM (Association of Information and Image Management).

Radę Executive Leadership Council stowarzyszenia AIIM tworzą najlepsi teoretycy, zaawansowani praktycy i czołowi specjaliści w zakresie zarządzania informacjami, a jej celem jest omawianie, określanie i wyznaczanie kierunku rozwoju tej dziedziny.