Dla biznesu

Przetwarzanie dokumentów dostaw

Współpraca z Canon pozwala na szybszy i bardziej ekonomiczny sposób przetwarzania dokumentów dostaw. Nasze cyfrowe rozwiązanie do przetwarzania dokumentów dostaw oferują scentralizowaną platformę z możliwością dopasowania do wymagań klienta na poziomie lokalnym.

Informacje są łatwo dostępne i mogą być wykorzystane do tworzenia, drukowanych na żądanie, przejrzystych i czytelnych dokumentów dostaw. Technologia mobilnego podpisu elektronicznego przyspiesza dostawę i zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa danych, a pełen pogląd procesu dostawy usprawnia zarządzanie stanami magazynowymi. Ogólnym wynikiem jest redukcja kosztów administracyjnych, skrócenie czasu fakturowania oraz lepsza obsługa klienta.

Czy wiesz, że...

4 na 5 firm uważa redukcję kosztów za najwyższy priorytet w łańcuchu dostaw — IDC 2012

w 76% firm procesy biznesowe nie umozliwiają wykorzystanie urządzeń mobilnych — AIIM 2012

Dlaczego warto korzystać z rozwiązania Canon do przetwarzania dokumentów dostaw?

Redukcja kosztów

Nasze cyfrowe rozwiązanie do przetwarzania dokumentów dostaw ogranicza koszty przechowywania dokumentacji do minimum, likwiduje konieczność zamawiania gotowych formularzy i zmniejsza negatywny wpływ na środowisko. Dokumenty dostaw są bardziej przejrzyste i łatwiejsze do odczytania. Zmniejsza to liczbę błędów i nieprawidłowo zrealizowanych dostaw.

Większa kontrola

Współpraca z Canon zapewnia poprawę śledzenie stanu dostaw i lepszy wgląd w cały proces dostawy. Efektem jest mniejsza liczba powtórzonych dostaw oraz sprawniejsze zarządzanie kurierami i flotą.

Szybka i sprawna praca

Przyspieszenie dostaw i ograniczenie do minimum czasu fakturowania zapewnia firmie zwiększenie wydajności i efektywności podejmowanych działań. Rozwiązanie Canon do przetwarzania dokumentów dostaw usprawnia zarządzanie stanami magazynowymi, co bezpośrednio poprawia jakość obsługi klienta.

Zgodność z obowiązujacymi standardami

Cyfrowe archiwum wszystkich dokumentów dostaw umożliwia pełną ich kontrolę oraz szybki i bezpieczny dostęp do danych zamówienia. Pełne śledzenie obiegu dokumentów usprawnia dostęp do informacji nt. łańcucha dostaw w całej firmie.

Realizacja 5000 wysyłek miesięcznie to całe stosy kwitów wysyłkowych. Teraz możemy to wyeliminować i zbliżyć się o kolejny krok do wizji biura bez papieru.

GEV, Austria

    Kolejne kroki

    Firma Canon jest członkiem rady Executive Leadership Council stowarzyszenia AIIM (Association of Information and Image Management).

    Radę Executive Leadership Council stowarzyszenia AIIM tworzą najlepsi teoretycy, zaawansowani praktycy i czołowi specjaliści w zakresie zarządzania informacjami, a jej celem jest omawianie, określanie i wyznaczanie kierunku rozwoju tej dziedziny.