Dla biznesu

Papiery, atramenty oraz tonery dla firm

Oferujemy szeroką ofertę papierów (zarówno firmy Canon jak i innych producentów) oraz atramentów i tonerów do wszystkich znanych marek drukarek czarno-białych i kolorowych, wielko- i małoformatowych do coraz większej liczby zastosowań.

Oryginalne materiały eksploatacyjne marki Canon są poddawane surowym testom w celu zapewnienia wyjątkowej jakości i optymalnych parametrów.

Gdzie można kupić atrament, toner czy papier do drukarki?

Wyszukaj materiały eksploatacyjne do drukarki wg nazwy produktu:


Papier i materiały eksploatacyjne do innych drukarek Canon oraz drukarek innych producentów

Szeroka oferta materiałów eksploatacyjnych firmy Canon oraz innych producentów (w przypadku oferty papierów) zagwarantuje wysoką jakość każdego wydruku.

Zamawianie materiałów eksploatacyjnych >

Zamówienia kontraktowe >

Kontakt >

Dlaczego warto kupować oryginalne kasety firmy Canon?

Przekonaj się, dlaczego oryginalny atrament i toner Canon zapewniają wyjątkową wydajność pracy wszystkich drukarek firmy Canon.

Dowiedz się, jak można rozpoznać podrobione kasety z atramentem. Zapoznaj się z ryzykiem związanym z używaniem nieoryginalnych materiałów eksploatacyjnych.


Dlaczego warto kupować w firmie Canon?

Program bezpłatnego recyklingu kaset z atramentem i tonerem firmy Canon to łatwy i ekologiczny sposób na ponowne wykorzystanie pustych kaset z tonerem firmy Canon.

Ekologiczna firma

Dzięki oryginalnym materiałom eksploatacyjnym Canon otrzymujesz najlepszą jakość oraz wpierasz nasze globalne inicjatywy na rzecz ochrony środowiska.