Grey goods

#UNLEASHPRINT
RAZEM ODKRYJEMY POTENCJAŁ DRUKU


Canon na RemaDays 2018

GDZIE: PTAK WARSAW EXPO, al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn 

KIEDY: 7-9 lutego 2018 

STOISKO CANON: Hala F, miejsce S25


W dziedzinie poligrafii trwa (r)ewolucja technologiczna. Z roku na rok producenci prześcigają się w projektowaniu wciąż nowych – lepszych i bardziej wszechstronnych – rozwiązań, które z jednej strony kreują, z drugiej zaś odpowiadają na potrzeby klientów i pozwalają dostawcom usług druku rozwijać swoje portfolio w duchu nowoczesnych technologii cyfrowych.

Aby nie pozostać w tyle i zapewnić swojemu biznesowi nieustanny rozwój, trzeba stale śledzić pojawiające się nowości. Świetną do tego okazją są targi RemaDays.

Na stoisku Canon (Hala F, miejsce S25), jak co roku podczas targów RemaDays, odwiedzający będą mogli zobaczyć najnowsze rozwiązania druku, zapoznać się z szeroką gamą aplikacji, poznać historie sukcesu klientów Canon, a także zasięgnąć porady obecnych na stoisku ekspertów. 

Czego spodziewać się na stoisku Canon?

  DRUK
Pokażemy szerokie możliwości produkcyjne wiodących technologii w zakresie druku wielkoformatowego, systemów druku produkcyjnego oraz oprogramowania wspomagającego.
 APLIKACJE
Zaprezentujemy szeroki wachlarz kreatywnych zastosowań druku na różnorodnych podłożach, m.in. wysokiej jakości fotografie czy elementy dekoracji wnętrz.
 EKSPERCI
Do dyspozycji gości będą eksperci Canon, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania i zademonstrują działanie najnowszych rozwiązań druku cyfrowego.
 URZĄDZENIA
•  Océ Colorado 1640 – pierwszy ploter drukujący z roli z innowacyjną technologią Canon UVgel
•  Océ Arizona 1280GT – ploter płaski, zapewniający niemal fotograficzną jakość druku oraz wyjątkową wszechstronność zastosowań, zarówno na nośnikach sztywnych, jak i elastycznych.
•  imagePROGRAF PRO-4000 – przedstawiciel najnowszej serii wielkoformatowych ploterów graficznych.
•  Océ ColorWave 700 – uniwersalny kolorowy ploter do zastosowań CAD/GIS i druku materiałów graficznych, oferujący błyskawicznie schnące i odporne na działanie wody wydruki o wysokiej jakości nawet na tańszych, niepowlekanych nośnikach.
•  imagePRESS C850 – seria uniwersalnych systemów produkcyjnych do różnych zastosowań o zaawansowanych możliwościach do szybkiego druku w wysokiej jakości.
•  imagePROGRAF TX-2000 - najnowszy ploter wielkoformatowy przeznaczony do druku CAD/GIS, w opcji ze skanerem
 TECHNOLOGIE
•  12-kolorowy system atramentów LUCIA EX, stosowany w szybkich ploterach pigmentowych, wyposażonych w innowacyjne dwustronne drukowanie, które zwiększa produktywność. Dzięki niemu możliwy jest druk wysokiej jakości obrazu z zachowaniem spójnej kolorystyki i niesamowitego bogactwa detali.
•  Atrament UVgel – umożliwia niezwykle szybkie drukowanie w wyrazistych i powtarzalnych kolorach na różnych nośnikach.
•  MULTI-D.A.T. - nowe korekty są automatyczne i zapewniają spójność półtonów i kolorystyki


Przeczytaj opisy wdrożeń i zainspiruj się 

Wdrożenie Océ Colorado 1640 w Comdatek, jednej z najprężniejszych firm na rynku druku materiałów do komunikacji marketingowej w Niemczech Pobierz dokument pdf

Wdrożenie Océ Colorado 1640 w Poster Expo z Paryża, uznanym dostawcą rozwiązań ekspozycyjnych Pobierz dokument pdf

Wdrożenie Océ Colorado 1640 w Topcolor z Francji, jednym z pierwszych w kraju dostawców usług druku, który przeszedł z procesów analogowych na wielkoformatowy druk cyfrowy. Pobierz dokument pdf

Zobacz więcej opisów wdrożeń >>>

Skorzystaj z bezpłatnej rejestracji

Zachęcamy do odwiedzenia strefy Canon. Bezpłatna rejestracja zaproszeń dla Gości Canon po kliknięciu w przycisk umieszczony poniżej i wpisaniu kodu: RDW32437

ZAREJESTRUJ SIĘ