Dla biznesu

Przewodniki Canon

Niniejsze publikacje przedstawiają informacje o bieżącej sytuacji na rynku sprzedaży detalicznej, projektowania i branży opakowaniowej. Uzupełniliśmy je także o analizę szans dla branży drukarskiej w kontekście tworzenia oferty dla tych szybko rozwijających się rynków.

Kolejne kroki

Think Retail

Think Retail Guide

Zapoznaj się z magazynem Think Retail – publikacją poświęconą najnowszym informacjom i trendom w dziedzinie sprzedaży detalicznej. Dzięki niemu dowiesz się więcej na temat roli druku dla współczesnego rynku detalicznego.

Think Packaging

Think Packaging Guide

Zobacz przewodnik Think Packaging – czasopismo poświęcone najnowszym informacjom i trendom w branży opakowań. Dzięki niemu dowiesz się więcej na temat roli druku na współczesnym rynku opakowań.

Think Creative

Już wkrótce pojawi się nowy Think Creative – magazyn Canon poświęcony najnowszym informacjom i trendom w dziedzinie projektowania. Dzięki niemu dowiesz się więcej na temat znaczenia zastosowań druku na współczesnym rynku projektowania.

Think Build

Dostępny już wkrótce: magazyn Think Build – publikacja poświęcona najnowszym trendom w branży budowlanej. Dzięki niej dowiesz się więcej na temat roli druku na współczesnym rynku budowlanym.

Think Décor

Think Décor

Zachęcamy do zapoznania się z magazynem Think Décor. To najnowsza publikacja Canon prezentująca ciekawe rozwiązania i najnowsze trendy, które kształtują branżę wnętrzarską w Europie. Sporo miejsca poświęcamy tu także roli druku cyfrowego w rozwoju tego sektora.

Think Personal

Think Personal Guide

Zachęcamy do zapoznania się z magazynem Think Personal. To najnowsze opracowanie Canon poświęcone personalizacji i możliwościom, jakie oferuje w tym zakresie druk.

Poznaj możliowści naszych drukarek wielkoformatowych

Zapoznaj się z ofertą wielkoformatowych drukarek firmy Canon.

Przejrzyj prezentację zastosowań

Odkryj niesamowite zastosowania plotera Océ Arizona

Przeczytaj więcej artykułów na ten temat

Magazyn Think Digital wspiera rozwój branży druku, przedstawiając czytelnikom wnikliwe analizy branżowe, nowe pomysły i inspirujące historie sukcesów.