Océ ColorWave – galeria zastosowań

Rozwiązania do druku wielkoformatowego Océ ColorWave, zaprojektowane z myślą o realizacji zadań związanych z grafiką reklamową, jak również projektów technicznych, integrują się bezproblemowo z istniejącym cyklem pracy, zwiększając jakość i wydajność.

Poniższe galerie stanowią katalog twórczych zastosowań gamy urządzeń Océ ColorWave*, które mogą pomóc w zwiększeniu innowacyjności Twojej firmy.

Design

Drukowanie ozdobne sprawia, że powierzchnie takie jak np. ściany, podłogi, tkaniny, meble lub inne obiekty, nabierają nowego charakteru. Dzięki rozwiązaniom do drukowania wielkoformatowego firmy Canon możesz mieć pewność, że efekt, który chcesz osiągnąć, będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami, a Twoje pomysły ożyją w projektach, które będą przemawiać same za siebie.

Przekaz graficzny

Wiele organizacji, niezależnie od wielkości czy profilu działalności, dba o to, aby ich wydruki były skutecznym nośnikiem treści i wartości związanych z ich produktem i realizowaną kampanią, ponieważ wiedzą, że każdy wydruk może bezpośrednio wpływać na reakcje odbiorców i sprzedaż produktu. Rozwiązania do druku wielkoformatowego firmy Canon pozwalają realizować pomysły i tworzyć kreacje, które przyciągają uwagę odbiorcy, a przy tym odznaczają się wysoką jakością wykonania.

Opakowania

Klienci zwracają uwagę na produkty, które mają atrakcyjny wygląd. Czasami jednak „atrakcyjny” warto zamienić na „atrakcyjniejszy”, a nawet „wyjątkowy”. Rozwiązania do druku wielkoformatowego firmy Canon oferują zróżnicowane możliwości drukowania na wielu nośnikach. Dzięki wysokiej jakości ich wykonania możesz być spokojny o ich wytrzymałość, sposób transportu, przechowywania czy prezentacji. Dlaczego więc godzić się na coś, co jest tylko dobre, jeśli można osiągnąć efekt znacznie przewyższający standardowe oczekiwania?