Prezentacja zastosowań ploterów płaskich UV Océ Arizona

Wielokrotnie nagradzane płaskie plotery UV Océ Arizona znakomicie sprawdzają się w realizacji innowacyjnych rozwiązań. Seria płaskich ploterów UV Océ Arizona obsługuje szeroki zakres zastosowań druku o wysokiej jakości, w tym nowe rozwiązania, takie jak werniks i drukowanie białym atramentem. Dzięki wykorzystaniu możliwości tych ploterów, wysokość osiąganych zysków z tworzenia produktów specjalnych jest praktycznie niczym nie ograniczona.

Aby pomóc Państwu w odnalezieniu nowych sposobów na osiąganie sukcesów handlowych, zebraliśmy przykłady projektów zrealizowanych przez naszych klientów na ploterach płaskich UV Océ Arizona. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi materiałami. Być może niesamowite możliwości serii Arizona staną się dla Państwa inspiracją.

Dekorowanie wnętrz

Współczesne tendencje większej indywidualizacji oferownych rozwiązań często znajdują swoje odzwierciedlenie w sposobie dekorowania przestrzeni mieszkalnych. Zwiększa to zapotrzebowanie na dostosowane i spersonalizowane elementy dekoracji wnętrz, np. tapety, wzory na drzwiach czy wyposażenie kuchenne. Zapewnia to znakomitą okazję do poszerzenia oferty i zwiększenia dochodów firmom, które działają w sektorze dekorowania wnętrz. Mogą one rozszerzyć działalność o bardzo rentowne produkty dekoracyjne drukowane na płaskim ploterze UV Océ Arizona.

brands

Czy wiesz, że...

Przeciętny punkt sprzedaży detalicznej oferuje produkty 1700 marek, ale podczas wizyty klienta jego uwagę przyciąga mniej niż 150 spośród nich.

Oznakowanie zewnętrzne

Oznakowanie i reklamy zewnętrzne charakteryzują się niezwykłym bogactwem i różnorodnością oraz zapewniają wyjątkowe spektrum kreatywności klientom i projektantom. Oznakowanie zewnętrzne drukowane na płaskich ploterach UV Océ Arizona obejmuje dwustronne znaki, oznakowanie korporacyjne, billboardy, grafikę flotową, meble uliczne i wiele innych kreatywnych zastosowań zewnętrznych.

ink

Czy wiesz, że...

Drukowanie 10 warstw nałożonych na siebie skutkuje warstwą tuszu o grubości około 1 mm.

Zastosowania specjalne

W środowiskach przemysłowych i produkcyjnych cyfrowy druk płaski zwiększa swobodę projektowania produktów i umożliwia ekonomiczną produkcję prototypów spersonalizowanych lub dostosowanych produktów. Zastosowania specjalne są bardzo zróżnicowane i obejmują cyfrowe maskowanie, membranowe nakładki z przełącznikami, druk na szkle i nie tylko.

tiles

Czy wiesz, że...

Drukowanie dużych obrazów podzielonych na kilka arkuszy z idealną geometrią wymaga prawdziwie płaskiego plotera.

Sieci sprzedaży (POS/POP)

Reklamy w sieciach sprzedaży mają za zadanie zwrócić uwagę przechodzących klientów w ciągu niespełna sekundy. Dynamiczne kolory, nowe, atrakcyjne projekty graficzne i czytelne komunikaty mogą skłonić do nieplanowanego zakupu. Reklamy w sieciach sprzedaży, grafiki wystawowe, etykiety w sklepie, a nawet dekoracje sklepowe mogą zostać wyprodukowane na płaskich ploterach UV Océ Arizona, zarówno na sztywnych, jak i elastycznych nośnikach.

building-signage

Czy wiesz, że...

Oznakowanie budynków można podzielić na cztery główne kategorie: panelowe, podświetlane, znakowe i banerowe.

Grafika reklamowa

Dzięki płaskiemu ploterowi UV Arizona klienci mogą używać kolorowych nakładek w połączeniu z białymi warstwami typu flood i spot w celu drukowania szczegółowych, realistycznych obrazów z doskonałym dopasowaniem już w ramach jednego przebiegu. Drukowane zdjęcia i grafika wyróżniają się zdumiewającą szczegółowością, ostrością oraz bogactwem i płynnymi przejściami kolorów. Efekty specjalne mogą być tworzone dzięku drukowaniu obrazów o wysokiej jakości bezpośrednio na nośnikach przezroczystych.

customised

Czy wiesz, że...

Spersonalizowane i dostosowane produkty stanowią największą pulę produktów, które charakteryzują się wysoką marżą.

Dekorowanie produktów

Zapotrzebowanie na produkty spersonalizowane i dostosowane do oczekiwań klientów związane jest z potrzebą wprowadzania osobistych akcentów w domach, biurach i miejscach publicznych. Spersonalizowane meble, obrazy cyfrowe, niestandardowe ramki do zdjęć, naklejki ścienne, spersonalizowane dodatki do wnętrz, specjalne oświetlenie i niestandardowe oznakowanie to tylko kilka przykładów możliwości ploterów Océ Arizona.

web-to-print

Czy wiesz, że...

Dostępne są rozwiązania druku przez Internet, dzięki którym dostawcy usług mogą oferować spersonalizowane zastosowania w zakresie dekoracji wnętrz.

Grafika ekspozycyjna i targowa

Podczas targów branżowych wystrój stoiska i towarzyszące temu materiały graficzne muszą przyciągać uwagę zwiedzających i tworzyć niezapomniane wrażenie. Klienci szukają dynamicznych kolorów, kreatywnych i przyciągających wzrok elementów graficznych, korporacyjnego stylu, promocji produktów i wielu innych rodzajów grafiki. Prawie wszystkie elementy stoiska — od tapet po półki wystawowe, dekoracje podłoża i stojaki reklamowe — można wydrukować na ploterze płaskim Arizona.

small-quantity

Czy wiesz, że...

Liczba produktów wytworzonych z jednego wzorca znacząco spadła w ciągu ostatniej dekady. Produkcja mniejszej liczby produktów w krótszym czasie i w ekonomiczny sposób wymaga zastosowania druku cyfrowego.

Wycinanie bez drukowania

Stół do wycinania cyfrowego Océ ProCut umożliwia nowe rozwiązania graficzne i tworzenie przedmiotów, które nie wymagają specjalnego, dostosowanego ani spersonalizowanego drukowania. Otwiera to nowe możliwości rozszerzenia działalności poza tą zawiązaną z samym drukiem.

procut

Czy wiesz, że...

Stół do wycinania cyfrowego Océ ProCut umożliwia dostawcom druku cyfrowego rozszerzanie działalności poza zastosowania związane z drukiem.

Pobierz przewodnik kupującego

Dowiedz się, na co zwrócić uwagę wybierając ploter płaski UV dla Twojego biznesu.

Pobierz katalog zastosowań

Zapoznaj się z ciekawymi przykładami realizacji wykonanymi na ploterach Océ Arizona