Dla biznesu

Opisy wdrożeń dotyczących bezpieczeństwa

Tutaj nasi Klienci dzielą się swoim doświadczeniem. Poznaj ich relacje i dowiedz się, jak rozwiązania firmy Canon pomogły sprostać rzeczywistym wyzwaniom biznesowym.


Za sprzedaż i wsparcie techniczne kamer sieciowych Canon odpowiada teraz firma Axis Communications należąca do grupy Canon ›

Antonius Hypercare

AH-Hero1

Instalacja sieciowych kamer do monitoringu firmy Canon, była trafioną decyzją. Zarówno dzięki ich wysokiej jakości, jak i zmianom, które wprowadziły w naszej codziennej pracy. Efekty były natychmiastowe.

René Groot, dyrektor generalny

Biblioteka Brytyjska

British-image1

Jesteśmy pod takim wrażeniem wysokiej jakości kamer sieciowych firmy Canon, że zamierzamy zwiększyć ich liczbę do 400 sztuk.

Bhanu Goud, dyrektor ds. systemów bezpieczeństwa

FC Dordrecht

FC-hero1

Zależało nam na nagrywaniu obrazu o niezwykle wysokiej jakości w dowolnym momencie, a szczególnie w mniej oświetlonych obszarach stadionu. Doszliśmy do wniosku, że jedynym rozwiązaniem jest przejście z kamer analogowych na kamery cyfrowe.

Jacques de Zeeuw, pracownik działu ochrony

Nama d.d. Lublana

nama-hero1

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego nowego systemu monitoringu. Od czasu jego wdrożenia udało nam się znacznie zmniejszyć liczbę kradzieży w naszym sklepie. Teraz planujemy jeszcze bardziej ograniczyć tego typu przestępstwa. Ten prosty w obsłudze system pomógł nam polepszyć interakcje z klientami i sposób sprzedaży produktów.

Branka Jerala, dyrektor ds. marketingu

Hotel Student

student-hero1

Firma Canon wspiera nas na wiele różnych sposobów, i to nie tylko dzięki wysokiej jakości kamerom, ale także dzięki znakomitej obsłudze technicznej przed dokonaniem zakupu. Dzięki nim mogliśmy stworzyć łatwe w obsłudze rozwiązanie dla naszego zespołu, które idealnie spełnia nasze potrzeby.

Jan-Pieter Muis, dyrektor ds. zasobów

Branże

Wybierz z listy rozwijanej typ branży, aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań Canon w tej dziedzinie.