Dla biznesu

Studia przypadku w handlu detalicznym

Tutaj nasi Klienci dzielą się swoim doświadczeniem. Poznaj ich relacje i dowiedz się, jak rozwiązania firmy Canon pomogły sprostać rzeczywistym wyzwaniom biznesowym.


Za sprzedaż i wsparcie techniczne kamer sieciowych Canon odpowiada teraz firma Axis Communications należąca do grupy Canon ›

Kolejne kroki

EH Booth & Co Ltd

Firma współpracując z lokalnymi dostawcami, otrzymuje różne rodzaje i formaty faktur – od wypisywanych ręcznie po wielostronicowe wydruki, od faktur papierowych po faktury elektroniczne. Nowy system przetwarzania faktur zapewnia firmie Booth większą funkcjonalność dotyczącą przetwarzania faktur i szerszą wiedzę na temat faktur w obiegu firmy.

Steve Sumner, kontroler finansowy

GEV

Potrzebowałem solidnego rozwiązania, łatwego w obsłudze i dostosowanego do potrzeb mojej firmy. Na rynku dostępnych jest wiele dobrze zaprojektowanych rozwiązań. Jednak w przypadku tak małej firmy jak moja, która zatrudnia siedmiu pracowników, niektóre systemy zarządzania dokumentami nigdy się nie zwrócą.

Friedrich Staller, dyrektor zarządzający

Nama d.d. Lublana

nama-hero1

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego nowego systemu monitoringu. Od czasu jego wdrożenia udało nam się znacznie zmniejszyć liczbę kradzieży w naszym sklepie. Teraz planujemy jeszcze bardziej ograniczyć tego typu przestępstwa. Ten prosty w obsłudze system pomógł nam polepszyć interakcje z klientami i sposób sprzedaży produktów.

Branka Jerala, dyrektor ds. marketingu

Staples

Potrzebowaliśmy podejścia doradczego, aby poznać czynniki motywujące naszych klientów. Zależało nam na rozwiązaniu i strategii, ale te pojawiły się dopiero po zaangażowaniu firmy Canon i jej pracowników działu usług biznesowych.

Richard Houppermans, dyrektor ds. usług biznesowych

Branże

Wybierz z listy rozwijanej typ branży, aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań Canon w tej dziedzinie.