Dla biznesu

Studia przypadku w profesjonalnej fotografii

Tutaj nasi Klienci dzielą się swoim doświadczeniem. Poznaj ich relacje i dowiedz się, jak rozwiązania firmy Canon pomogły sprostać rzeczywistym wyzwaniom biznesowym.


Za sprzedaż i wsparcie techniczne kamer sieciowych Canon odpowiada teraz firma Axis Communications należąca do grupy Canon ›

Kolejne kroki

Clive Booth

Trzymanie wydruku w dłoniach ma swój urok. Gdy kupujesz dzieło sztuki, zwykle jest na płótnie. Z fotografią jest tak samo – gdy ją kupujesz, chcesz ją kupić na papierze. Nie kupujesz jej na monitorze, ponieważ odbitki na papierze można trzymać w dłoniach, a to coś niezwykłego. To najważniejszy z powodów, dla których mam drukarkę.

Clive Booth

Gary Knight

Uzywam tej drukarki od sześciu lat i nic mnie nie przekona, abym rozważył kupno innego produktu. Naprawę wykonuje wszystko to, czego od niej oczekuję i mógłbym oczekiwać, a efekty jej pracy są naprawdę dobre i powtarzalne. Jestem nią zachwycony – to moje ulubione urządzenie.

Gary Knight

Kyas Photography

Urządzenie imagePROGRAF wspiera rozwój naszego studia. Otrzymujemy lepsze, większe zlecenia, do których podchodzimy z wielkim zaangażowaniem i pasją. Dzięki wydajności urządzenia zyskujemy czas, który możemy poświęcić na dopracowanie produktów dla poszczególnych klientów – tworzymy, poprawiamy i udoskonalamy nasze zdjęcia, tak aby były jak najlepsze.

Jörg Kyas, Kyas Photography

Martin Parr

Parr-Hero1

Dzięki wsparciu ze strony firmy Canon możemy nie tylko tchnąć życie w fotografie Martina, ale także zadbać o to, aby jego dzieła przetrwały próbę czasu, niezależnie od tego, czy prezentujemy je w naszym londyńskim studio czy na wystawach typu pop-up na całym świecie.

Louis Little, dyrektor ds. druku

Branże

Wybierz z listy rozwijanej typ branży, aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań Canon w tej dziedzinie.