Dla biznesu

Opisy wdrożeń dotyczące drukowania

Tutaj nasi Klienci dzielą się swoim doświadczeniem. Poznaj ich relacje i dowiedz się, jak rozwiązania firmy Canon pomogły sprostać rzeczywistym wyzwaniom biznesowym.


Za sprzedaż i wsparcie techniczne kamer sieciowych Canon odpowiada teraz firma Axis Communications należąca do grupy Canon ›

Kolejne kroki

Documenteam

ABC- Hero1

Ekonomiczna realizacja krótkich serii w druku offsetowym jest niemożliwa. Jednocześnie w przypadku niektórych rozmiarów serii realizacja druku na systemach opartych na tonerach jest zbyt kosztowna.

Thorsten Bischof

Evercore

DWF-logo.jpg

W przypadku firm zarządzających majątkiem wizerunek marki musi być nieskazitelny, aby budzić zaufanie wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Firma Canon odegrała kluczową rolę w ochronie tego wizerunku.

Vanessa O’Reilly, dyrektor ds. marketingu

I-Pack

ipack-logo

Naszym celem jest zwiększenie nakładu o 25% do końca 2015 roku, a potem o dodatkowe 15% w 2016 roku. Dzięki wsparciu i technologiom, które otrzymaliśmy od firmy Canon, jesteśmy coraz bliżej osiągnięcia naszych biznesowych założeń.

Atle Andreassen, założyciel

LO Media

DWF-logo.jpg

Wykorzystując wiedzę, jaką otrzymaliśmy od Canon oraz podczas niezależnego szkolenia, obecnie jesteśmy w stanie świadczyć wysokiej jakości usługi cyfrowe. Mamy wizję i cierpliwość, które pozwalają nam myśleć bardziej strategicznie.

Lars Langbo, dyrektor ds. produkcji

Replay Studio

Replay-logo

Firma Canon od zawsze jest dla nas swoistą „grupą konsultacyjną”, do której w razie potrzeby możemy zwrócić się po fachową poradę i nowe pomysły. Jej pracownicy zawsze uważnie nas wysłuchiwali i dokładnie wiedzieli, co mogłoby pomóc naszej firmie.

Andy Halasz, administrator

Branże

Wybierz z listy rozwijanej typ branży, aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań Canon w tej dziedzinie.