Dla biznesu

RHI

Obecnie nie korzystamy już z usług agencji reklamowych w tworzeniu projektów i przygotowywaniu danych. Tą pracę wykonuje zewnętrzny dostawca druku, a wszystkie wymagania dotyczące drukowania są realizowane wewnątrz naszej firmy. Dzięki temu uzyskujemy jakość zbliżoną do druku offsetowego. Szacujemy, że dzięki temu obniżyliśmy koszty całego procesu o około 50%.

Christoph Brandner, Dyrektor działu

RHI AG to czołowy światowy producent materiałów ogniotrwałych, wykorzystywanych w wielu branżach przemysłu ciężkiego. Utrzymanie pozycji lidera jest zależne od ciągłych inwestycji w badania i rozwój. Ogromne znaczenie ma także dokumentowanie wyników pracy specjalistów ds. badań i rozwoju. Za to zadanie odpowiedzialny jest wewnętrzny dział grafiki i projektowania firmy RHI. Dyrektor Christoph Brandner miał wizję stworzenia rozbudowanego działu, który szybko i elastycznie realizuje różne zadania z zakresu komunikacji marketingowej. Dzięki pomocy firmy Canon firma RHI obecnie dysponuje niezawodnymi rozwiązaniami do produkcji materiałów drukowanych wysokiej jakości, które pomagają w przekazywaniu informacji o najnowszych innowacjach klientom firmy.

Przeczytaj relację i dowiedz się, jak firma Canon odegrała kluczową rolę przy realizacji wizji Christopha Brandnera.

Pobierz opis wdrożenia

Jakich produktów używają i z jakich usług korzystają?

Produkcyjne systemy kolorowe na papier cięty

Zaprojektowane z myślą o druku komercyjnym i wewnętrznych działach druku, produkcyjne systemy kolorowe na papier cięty zapewniają doskonałą jakość druku, nowe opcje cyklu pracy i rozbudowane opcje finiszingu.

Kolejne kroki