BEK-image1

Najwyższe standardy produkcji dokumentów

ABB w Polsce jest częścią Grupy ABB – globalnego lidera w technologiach energetyki i automatyki. W Polsce przedsiębiorstwo ma 24 lokalizacje, w tym sześć zakładów produkcyjnych. Dysponuje również nowoczesnym ośrodkiem naukowo-badawczym oraz centrum systemów informatycznych w Krakowie. Wiele z funkcjonujących rozwiązań w różnych zakątkach świata powstało właśnie w polskim oddziale ABB.

W 2006 roku ABB zdecydowało się na wprowadzenie nowoczesnego Systemu Produkcji Dokumentów. Projekt miał na celu optymalizację kosztów, zapewnienie pracownikom dostępu do nowoczesnych urządzeń wielofunkcyjnych, a także wsparcie serwisowe oferowane przez jednego dostawcę. Ponadto dla ABB bardzo ważna była gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności procesów produkcji dokumentów.

BEK-image1
BEK-image2-LR

"Canon zapewnił nam bardzo dobre warunki serwisowe oraz dedykowanego opiekuna, który zdalnie zarządza urządzeniami uwzględniając nasze potrzeby i specyfikę działania. Ponadto, w ramach kontraktu, w każdej lokalizacji otrzymaliśmy dodatkowe urządzenia, które w przypadku poważnej awarii są gotowe do użycia jako urządzenia zastępcze".

Katarzyna Grzeszkiewicz-Kulińska, ABB