Dla biznesu

Studia przypadku w produkcji przemysłowej

Tutaj nasi Klienci dzielą się swoim doświadczeniem. Poznaj ich relacje i dowiedz się, jak rozwiązania firmy Canon pomogły sprostać rzeczywistym wyzwaniom biznesowym.


Za sprzedaż i wsparcie techniczne kamer sieciowych Canon odpowiada teraz firma Axis Communications należąca do grupy Canon ›

Kolejne kroki

ABB

Canon zapewnił nam bardzo dobre warunki serwisowe oraz dedykowanego opiekuna, który zdalnie zarządza urządzeniami uwzględniając nasze potrzeby i specyfikę działania. Ponadto, w ramach kontraktu, w każdej lokalizacji otrzymaliśmy dodatkowe urządzenia, które w przypadku poważnej awarii są gotowe do użycia jako urządzenia zastępcze.

Katarzyna Grzeszkiewicz-Kulińska Kierownik Zespołu Kancelaryjno-Zaopatrzeniowego ABB

Barry Callebaut

DWF-logo.jpg

Firma Canon pomogła nam przyjąć globalne podejście do druku. W ramach jednego projektu ułatwiła restrukturyzację firmy na całym świecie.

Beiersdorf

DWF-logo.jpg

To nie tylko oszczędność czasu – to kompletna zmiana sposobu pracy.

Papanikolaou Zina, dział marketingu

Borealis AG

borealis

Zależało nam na bezproblemowym przejściu na ustandaryzowane środowisko druku, w całości oparte na sieci. Czynnikiem motywującym była chęć świadczenia użytkownikom bardziej scentralizowanej pomocy technicznej, a także uzyskanie oszczędności w zakresie konserwacji i obsługi technicznej.

Jacky Cillen, szef zespołu IT&S (Information Technology & Systems)

Falquon

Firma Canon udziela nam ogromnego wsparcia, byśmy mogli w pełni wykorzystywać możliwości cyklu pracy ONYX do zaawansowanego zarządzania kolorami. To kluczowy aspekt naszego cyklu pracy, a spójność wydruków urządzeń Océ Arizona jest teraz wyjątkowa.

Martin Prager, dyrektor firmy Falquon

Volkswagen

Okazało się, że dwa urządzenia Canon imagePRESS stanowią idealne uzupełnienie istniejącej kombinacji urządzeń offsetowych i cyfrowych. Oferują połączenie wydajności i jakości. To idealne rozwiązanie w przypadku większości realizowanych przez nas zadań, gdy wśród naszych klientów rośnie zapotrzebowanie na szybką realizację krótkich zleceń produkcyjnych.

Helmuth Oschmann, kierownik drukarni

Branże

Wybierz z listy rozwijanej typ branży, aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań Canon w tej dziedzinie.