Spazio-hero1

Firma Spazio81 zacieśnia współpracę z firmą Canon, aby jeszcze bardziej przyspieszyć swój rozwój

Mediolańska firma Spazio81 specjalizująca się w druku artystycznym została założona w 2008 r. i w szybkim tempie buduje swoją reputację i pozycję na rynku. Zdobyła uznanie najlepszych fotografów i luksusowych marek z całego świata dzięki fotograficznej jakości oferowanych przez nią wydruków. Udało się ją osiągnąć dzięki 60-calowej, 12-kolorowej drukarce wielkoformatowej Canon imagePROGRAF. Kontynuując współpracę z firmą Canon i czerpiąc z jej oraz własnego doświadczenia, firma Spazio81 konsekwentnie rozbudowuje swoją ofertę usług i wykorzystuje potencjał druku cyfrowego.

Kierownictwo firmy Spazio81 uznało, że jeśli firma chce rozwijać swoją działalność powinna dostosować się do nowych warunków i postawić na ekspansję. Ta włoska firma specjalizująca się w przetwarzaniu obrazu poszukiwała, we współpracy z firmą Canon, dodatkowego rozwiązania, które spełniałoby potrzeby klientów, a jednocześnie umożliwiło wejście na nowe rynki, takie jak branże architektoniczna, inżynierska, budowlana oraz dekoratorska.

Spazio-image1

– Mimo że Marco mieszka w Nowym Jorku, zależy mu, aby to nasza firma wykonywała dla niego wydruki. To dla nas niezwykły komplement.

Alessandro Locatelli, CEO, Spazio81