Canon prezentuje swoje usługi „od rejestrowania obrazu do jego druku”, które zostały wykorzystane w pomyślnym rozpoczęciu solowej kariery piosenkarki

Kiedy Maya Vik, basistka nagrodzonego Grammy zespołu popowego Montée, zdobyła sławę w Norwegii, stała się jedną z najpopularniejszych norweskich ikon muzyki i mody. W przygotowanie premiery jej debiutanckiego albumu solowego zaangażowali się profesjonalny fotograf Pål Laukli i dyrektor kreatywny Gary Swindell. Wiedzieli, że muszą stworzyć wydarzenie roku. Ich pomysłem była audiowizualne widowisko — film, album ze zdjęciami Mai oraz wystawa z wielkoformatowymi wersjami tych zdjęć. – Firma Canon wydawała się być jedynym dostawcą, który byłby zdolny do dostarczenia wszystkich potrzebnych elementów.

Maya-image1
maya-image2

– Swój sukces zawdzięczamy w dużej mierze niesamowitemu poziomowi profesjonalizmu firmy Canon i wsparcia z jej strony. Jakość produktów wszystkich urządzeń Canon była naprawdę bardzo wysoka. Wspaniale jest mieć partnera, który może zrealizować wszelkie potrzeby w ramach takiego multimedialnego projektu.

Pål Laukli, profesjonalny fotograf