HSD-hero1

Spersonalizowane wydruki cyfrowe drogą do sukcesu firmy hs Druck

– Gdy podejmowaliśmy decyzję o założeniu hs Druck, uważaliśmy, że technologia cyfrowa jest w stanie dać klientom coś szczególnego, coś więcej niż znakomite wydruki – wspomina Helmut Hörmanseder. – Do działania nie popychała nas opłacalność produkcji niskonakładowej, ale potencjał personalizacji, dzięki któremu nasi klienci mogliby przekroczyć dotychczasowe granice marketingu drukowanego.

hs Druck wykorzystuje trzy systemy produkcyjne Canon imagePRESS oraz oprogramowanie do obsługi zmiennych danych PrintShop Mail firmy Objectif Lune, zatwierdzone przez firmę Canon, z modułem DirectSmile do personalizacji obrazu. – Firma Canon bardzo nas wspierała i pomagała w jak najlepszym wykorzystaniu możliwości systemów cyfrowych i narzędzi do personalizacji – mówi Hörmanseder. W ramach programu Essential Business Builder Program (EBBP) firmy Canon, niezależna firma doradcza przeprowadziła szkolenie, którego celem była pomoc klientom w maksymalnym wykorzystaniu potencjału firmy i rynku.

HSD-image1
HSD-image2

– Dążymy do tego, aby firma hs Druck mogła proponować klientom kompleksową ofertę usług marketingowych, od fotografii, projektowania i konsultacji marketingowych aż po personalizację druku i realizację. Klientowi zapewniamy jeden punkt kontaktu i jesteśmy w stanie kompleksowo zrealizować całą jego kampanię. W takich usługach widzimy przyszłość druku. Dzięki technologiom i konsultacjom biznesowym firmy Canon intensywnie pracujemy nad urzeczywistnianiem tej wizji.

– Firma Canon przeprowadziła dla nas szkolenie Essential Business Builder dotyczące personalizacji druku w naszych lokalizacjach. Ich fachowa pomoc naprawdę pomogła naszemu zespołowi zrozumieć potencjał technologii i poczuć się pewnie, pod kątem operacyjnym i w zakresie promowania tych możliwości wśród klientów.

Helmut Hörmanseder, współzałożyciel