Współpraca między firmami Eyes On Media i Canon oznacza początek nowej ery dla wystawy World Press Photo

Firma, z siedzibą w Amsterdamie, oferuje zawodowym fotografom szeroki zakres usług, które pomagają im rejestrować, edytować i drukować obrazy w wysokiej jakości oczekiwanej przez wymagające sektory rynku, w szczególności takie jak wystawowy, muzealny, architektoniczny, artystyczny i handlowy. W ścisłej współpracy z World Press Photo i firmą Canon, nad uzyskaniem najlepszego możliwego rozwiązania, firma Eyes On Media wykorzystała ploter płaski Océ Arizona 480 GT i cyfrowy ploter tnący Océ Procut firmy Canon, aby wykonać druk bezpośrednio na płytach forex 1 mm i arkuszach Dibond w celu uzyskania bardzo precyzyjnego i profesjonalnego wykończenia.

Efekt końcowy nie tylko zapewnił organizatorom World Press Photo trwałe rozwiązanie, które znacząco zmniejszyło ryzyko uszkodzenia podczas transportu, ale także ożywił fotografie w nowy sposób, tworząc zniewalający obraz, który zdaniem organizatorów odegrał istotną rolę w sukcesie wystawy.

EOM-image1

– Jakość obrazu i możliwości zastosowania urządzeń Arizona znacząco poprawiły nasze usługi druku zdjęć i pomogły w zdobyciu nowych klientów. Byliśmy zachwyceni kontaktem ze strony organizatorów World Press Photo, których podziwialiśmy przez wiele lat. Wiedzieliśmy, że wsparcie firmy Canon i urządzeń Arizona pozwoli nam wykonać to wymagające zadanie.

Martin Minoli, właściciel firmy