Dla biznesu

Poligrafia

Tutaj nasi Klienci dzielą się swoim doświadczeniem. Poznaj ich relacje i dowiedz się, jak rozwiązania firmy Canon pomogły sprostać rzeczywistym wyzwaniom biznesowym.


Za sprzedaż i wsparcie techniczne kamer sieciowych Canon odpowiada teraz firma Axis Communications należąca do grupy Canon ›

Kolejne kroki

ABC Imaging

ABC- Hero1

Dzięki oprogramowaniu Océ PRISMA i opracowanej przez firmę Canon technologii imagePRESS udało nam się zwiększyć wydajność o 50% i obniżyć koszty o 30%, co umożliwiło usprawnienie cyklu pracy i zwiększenie zysków.

Ray Hawkins, CEO

BM Druck

DWF-logo.jpg

Rozmawialiśmy z wieloma dostawcami, ale ciężko było nie wyróżnić wśród nich firmy Canon, z którą od wielu lat owocnie współpracujemy.

Rene Cassis, CEO

Cavelti

DWF-logo.jpg

Firma Canon przeanalizowała wszystkie obszary naszej działalności biznesowej, aby ustalić, w jaki sposób moglibyśmy ulepszyć nasze działania wielokanałowe.

Marcel Bieri, dyrektor ds. usług premedia i nośników cyfrowych

Elwe

Sarab-LOGO.jpg

Ploter Arizona 660XT to bezkompromisowość w kwestii jakości i czasu realizacji. Możemy oferować niskonakładowe zlecenia druku materiałów dla punktów sprzedaży po konkurencyjnych cenach.

Kirsten van Brummen, Elwe Special Promotions

Eyes on Media

Jakość obrazu i możliwości zastosowania urządzeń Arizona znacząco poprawiły nasze usługi druku zdjęć i pomogły w zdobyciu nowych klientów. Byliśmy zachwyceni kontaktem ze strony organizatorów World Press Photo, których podziwialiśmy przez wiele lat. Wiedzieliśmy, że wsparcie firmy Canon i urządzeń Arizona pozwoli nam wykonać to wymagające zadanie.

Martin Minoli, właściciel firmy

Formara

Od samego początku firma Canon współpracowała z nami blisko, zapewniając wsparcie przy wyborze właściwego rozwiązania, które spełniłoby nasze potrzeby. Otrzymaliśmy kompleksowe informacje o korzyściach i stopniu dopasowania rozwiązania do potrzeb naszej firmy. Ostatnim etapem było wdrożenie i szkolenie, które umożliwiły nam płynne przejście i zwiększenie wydajności.

Freddie Kienzler, dyrektor zarządzający

FT Solutions

FT-hero1

Inwestowanie w najnowsze systemy druku cyfrowego jest niezwykle istotne dla dalszego rozwoju firmy FT Solutions i już teraz przyniosło korzyści nam i naszym klientom w postaci lepszej jakości i większej elastyczności.

Tom Gurd, dyrektor zarządzający

Rada gminy Hertsmere

DWF-logo.jpg

Firma Canon zaangażowała się w naszą długoterminową strategię i szczegółowo wyjaśniła, jak druk cyfrowy umożliwia ekonomiczne funkcjonowanie z zachowaniem szybkości, elastyczności i wysokich standardów, których oczekiwała rada.

Mark Roberts

hs Druck

Firma Canon przeprowadziła dla nas szkolenie Essential Business Builder dotyczące personalizacji druku w naszych lokalizacjach. Ich fachowa pomoc naprawdę pomogła naszemu zespołowi zrozumieć potencjał technologii i poczuć się pewnie — pod kątem operacyjnym i w zakresie promowania tych możliwości wśród klientów.

Helmut Hörmanseder, współzałożyciel

Jetsign

Sarab-LOGO.jpg

Dzięki współpracy z firmą Canon stworzyliśmy szybko rozwijający się dział oznakowań.

Adrie Hoogeveen, dyrektor firmy

Kahle

DWF-logo.jpg

Technologia jest bardzo ważna, ale nie był to jedyny powód, dla którego wybraliśmy Canon. O rozpoczęciu współpracy przesądziły: pakiet usług dostarczany z urządzeniami, który obejmuje obsługę posprzedażną, szkolenia i pomoc techniczna. Współpracowaliśmy już wcześniej, wiedziałem więc, że otrzymamy rozwiązanie do obsługi druku, które odmieni naszą firmę.

Dan Batek, dyrektor ds. technologii i finansów, KAHLE

Mailing Andalucia

DWF-logo.jpg

Zainwestowanie w monochromatyczny system produkcyjny Canon imagePRESS 1135 oraz układarkę o dużej pojemności bardzo szybko przełożyło się na zwiększenie wydajności

Daniel Sánchez, dyrektor

Marne Drukkers

Ręczne składanie plakatów pochłaniało dużo czasu i pieniędzy. Postanowiliśmy więc poszukać lepszego rozwiązania.

Guus Sligter, dyrektor firmy

Maya Vik

Swój sukces zawdzięczamy w dużej mierze niesamowitemu poziomowi profesjonalizmu firmy Canon i wsparcia z jej strony. Jakość produktów wszystkich urządzeń Canon była naprawdę bardzo wysoka. Wspaniale jest mieć partnera, który może zrealizować wszelkie potrzeby w ramach takiego multimedialnego projektu.

Pål Laukli, profesjonalny fotograf

Printondemand-worldwide

Wydajność jest bardzo istotna, ale równie ważną kwestią jest niezawodność. Nawet jeśli dysponujesz wyjątkowo wydajnym sprzętem, ale przez 10% czasu jest on nieczynny wskutek awarii, to masz problem. Nigdy jednak nie zdarzało nam się to w przypadku produktów firmy Canon. Nawet jeśli któreś z urządzeń tej firmy ulegnie awarii, to pracownicy serwisu są w stanie naprawić je w czasie maksymalnie dwóch godzin.

Andy Cork, dyrektor zarządzający Printondemand-worldwide

Pulp Grafisk

DWF-logo.jpg

Dzięki wsparciu ze strony zespołu Canon firma Pulp Grafisk podwoiła swoje możliwości druku wielkoformatowego i wyeliminowała uzależnienie od dostawców zewnętrznych w realizacji zadań drukowania.

Terje Gulbrandsen

Ritz

DWF-logo.jpg

Doradztwo ze strony Canon, zarówno w ramach rozwiązania Business & Innovation Scan, jak i oferty sprzedaży, umożliwiło bardziej strategiczne podejście do procesu przekształcenia naszej działalności biznesowej.

Kurt Habersatter, CEO

Rohner Spiller

DWF-logo.jpg

W wyniku współpracy z firmą Canon rozwiązania do komunikacji wielokanałowej stanowią obecnie dużą część naszej oferty usług, a kampanie naszych klientów są bardziej wymierne.

Remo Martin, dyrektor generalny

Spazio81

Z uwagi na zakres oferowanych usług mamy szeroką i zróżnicowaną bazę klientów, którzy są do nas bardzo przywiązani i z radością z nami współpracują. Ma to pozytywny wpływ na nasz ogólnoświatowy wizerunek. Otrzymujemy już zamówienia nawet z USA i Chin.

Alessandro Locatelli, CEO

The Print Foundry

Firma Canon to idealny partner do pracy. Często konsultujemy z nimi nowe pomysły na produkty i najlepsze wykorzystanie urządzeń imagePROGRAF. Są zawsze dostępni, gdy tylko czegoś potrzebujemy.

Renato Tavares, założyciel

Branże

Wybierz z listy rozwijanej typ branży, aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań Canon w tej dziedzinie.