Dla biznesu

Edukacja

Tutaj nasi Klienci dzielą się swoim doświadczeniem. Poznaj ich relacje i dowiedz się, jak rozwiązania firmy Canon pomogły sprostać rzeczywistym wyzwaniom biznesowym.


Za sprzedaż i wsparcie techniczne kamer sieciowych Canon odpowiada teraz firma Axis Communications należąca do grupy Canon ›

Kolejne kroki

Colchester Institute

Spodobała się nam koncepcja usług zarządzania drukiem, którą zalecała firma Canon, a także profesjonalizm zaproponowanego przez firmę Canon zespołu projektowego i planowana bliskość współpracy z naszym zespołem.

Gary Horne, wicedyrektor, dział finansowy i operacyjny

Francis Combe Academy

DWF-logo.jpg

Firma Canon była jedynym dostawcą, który tak naprawdę skupił się na naszych potrzebach i zaproponował rozwiązania niezbędne do realizacji naszych długoterminowych założeń.

Chris Turton – e-menedżer

Uniwersytet Keplera

kepler-logo

Wspólnie z firmą Canon szukaliśmy rozwiązania, które odciążyłoby naszych studentów, a jednocześnie nie wprowadziłoby zbędnego chaosu.

Alexander Freischlager, główny dyrektor operacyjny

Uniwersytet w Nottingham

Nasz uniwersytet zapoznaje się z najnowszymi technologiami, takimi jak druk 3D. Rozwiązanie firmy Canon jest fantastyczne. Umożliwia ono produkcję precyzyjnych i delikatnych modeli, których potrzebują studenci architektury.

John Morgan, adiunkt na wydziale architektury

Uniwersytet w Glasgow

DWF-logo.jpg

Ponad 5,5 mln funtów oszczędności w ciągu 5-letniego projektu to znakomite osiągnięcie.

Branże

Wybierz z listy rozwijanej typ branży, aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań Canon w tej dziedzinie.