Screentec pokazuje świat w pełnej gamie kolorów

Firma Screentec z południowej Walii zaobserwowała zmiany zachodzące na rynku druku. Klienci przekonywali się, jak można przekraczać granice dużego nakładu i ograniczenia kolorystyczne i drukować krótkie serie w nieograniczonej liczbie odcieni. Kluczem do utrzymania się na szczycie było szybkie wdrożenie rozwiązań do druku cyfrowego.

Dzięki dwóm nowym ploterom Océ Arizona firma Screentec zwiększyła obroty o ponad 40 procent. Utworzenie działu sprzedaży online i opracowanie unikatowego sposobu łączenia możliwości sitodruku oraz druku cyfrowego i litograficznego, pozwoliło firmie zaproponować klientom niewyobrażalną wcześniej ofertę produktów i usług. Co najważniejsze, od momentu połączenia rozwiązań cyfrowych z urządzeniami firmy Canon firmy Screentec nie przekroczyła żadnego terminu realizacji zlecenia.

screentec-image1
screentec-image2

– Gdybym miał podsumować jednym słowem nasze doświadczenia jako klienta firmy Canon, powiedziałbym „ulga”. Trudno byłoby znaleźć jakiekolwiek uchybienia, od niezawodności i elastyczności urządzeń aż po obsługę i pomoc pracowników i inżynierów.

Darren James, dyrektor zarządzający