Firma Projectcolor odnosi sukces korzystając z innowacyjnych rozwiązań z zakresu grafiki wystawowej

Firma Projectcolor BV, założona w 1978 r. jako centrum reprografii w kolorze, jest dziś uznawana za najwyższej klasy dostawcę wysokiej jakości cyfrowego druku wielkoformatowego i obsługuje kilka największych, światowych marek. Firma produkuje wydruki do rozmaitych zastosowań na całej gamie cyfrowych drukarek wielkoformatowych i nośników, realizując zlecenia krótkoterminowe i spełniając najwyższe wymogi jakościowe.

Ścisła współpraca Projectcolor ze specjalistami firmy Canon zapewniła odpowiednie rozwiązanie w postaci sieciowego rozwiązania cyklu pracy opracowanego na bazie oprogramowania Onyx Thrive, czyli kompleksowego cyklu pracy PDF od przesłania pliku cyfrowego, poprzez zarządzanie kolorami do druku i cięcie.

projectcolor-image1
projectcolor-image2

– Operatorzy nie muszą już obsługiwać wielu niezależnych stacji roboczych RIP i drukarek, aby zarządzać produkcją. Ponadto z uwagi na to, że oprogramowanie Onyx Thrive opiera się na mechanizmie Adobe PDF Print Engine, my i nasi klienci mamy pełne zaufanie do procesu rasteryzacji efektów w skomplikowanych projektach graficznych, w tym warstw przejrzystości, mieszanych przestrzeni kolorów i kolorowych punktów.

Norman Scheffer, dyrektor