Dla biznesu

Grafika reklamowa

Tutaj nasi Klienci dzielą się swoim doświadczeniem. Poznaj ich relacje i dowiedz się, jak rozwiązania firmy Canon pomogły sprostać rzeczywistym wyzwaniom biznesowym.


Za sprzedaż i wsparcie techniczne kamer sieciowych Canon odpowiada teraz firma Axis Communications należąca do grupy Canon ›

Kolejne kroki

BD&H

Po zapoznaniu się z ofertami różnych producentów zdaliśmy sobie sprawę, że urządzenia Océ zapewnią nam najwyższą prędkość produkcji i jakość obrazu w konkurencyjnej cenie. Dzięki pomocy technicznej firmy Canon w połączeniu z najnowocześniejszą technologią Océ oferujemy klientom kreatywne rozwiązania, z którymi musi liczyć się konkurencja.

James Fox, dyrektor

Polomnis

Wymiana starego urządzenia na Arizonę zostało podyktowane problemami z przywieraniem tuszu w starej drukarce.

Job ten Doeschate, dyrektor firmy

Sanders Group

Urządzenia Océ Arizona zmieniły moją firmę. Podczas kryzysu finansowego wiele innych firm upadło, a te urządzenia pozwoliły mi osiągnąć wyższe zyski przy niższych obrotach. Moje obroty spadły, ale marża wzrosła, gdy przekształciłem materiał, który wcześniej sprzedawałem, w produkt o większej wartości. Byłem w stanie zaspokoić rynkowe zapotrzebowanie na krótkie terminy realizacji, indywidualne zastosowania i twórcze rozwiązania.

Marco de Wert, dyrektor zarządzający

Screentec

Gdybym miał podsumować jednym słowem nasze doświadczenia jako klienta firmy Canon, powiedziałbym „ulga”. Od niezawodności i elastyczności urządzeń, aż po obsługę i pomoc pracowników i inżynierów, trudno byłoby znaleźć jakiekolwiek uchybienia.

Darren James, dyrektor zarządzający

Von Hagen

Ploter Océ Arizona ma wszystko czego potrzebujemy: wielkość, wydajność i wszechstronność w obsłudze rozmaitych elastycznych i sztywnych nośników. Dzięki połączeniu tych cech możemy zaoferować klientom znacznie bardziej opłacalną i szybszą produkcję materiałów na stoiska. Teraz możemy drukować na każdym podłożu i realizować niemal wszystkie twórcze pomysły.

Von Hagen

Branże

Wybierz z listy rozwijanej typ branży, aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań Canon w tej dziedzinie.