Firma Stralfors nadaje kolorowy wymiar komunikacji z klientami dzięki współpracy z Canon

Stralfors, dostawca usług w zakresie zarządzania komunikacją z klientem, to firma z długimi tradycjami w branży drukarskiej. Firma została założona w 1919 roku w szwedzkiej miejscowości Ljungby. Początkowo funkcjonowała jako niewielka drukarnia, ale szybko się rozwinęła i obecnie ma swoje oddziały w siedmiu krajach – Danii, Finlandii, Francji, Norwegii, Polsce, Szwecji i Wielkiej Brytanii.
W szybko rozwijającej się branży komunikacyjnej Stralfors szczyci się tworzeniem i sprzedażą innowacyjnych rozwiązań komunikacyjnych, dzięki którym firmy mogą budować silniejsze i bardziej osobiste relacje z klientami. Jednym z filarów oferty firmy Stralfors jest rozwiązanie, które umożliwia klientom drukowanie ukierunkowanych, spersonalizowanych przekazów w tańszy i bardziej dynamiczny sposób – wszystko dzięki możliwości jednoczesnego drukowania informacji potrzebnych w zależoności od danego przekazu.

Stralfors-image1
Stralfors-image2

– Większość naszych klientów korzysta obecnie z produkcji jednościeżkowej. Funkcje urządzenia ColorStream pozwalają nam na zaoferowanie klientom większych możliwości, na przykład dołączania obrazów cyfrowych do dynamicznych przekazów. Wszystko sprowadza się do ciągłego ulepszania usług i rozszerzania oferty kierowanej do klientów – mówi Tony Plummer, dyrektor zarządzający oddziału firmy Stralfors w Wielkiej Brytanii.