Dla biznesu

Opisy wdrożeń dotyczące druku komercyjnego

Tutaj nasi Klienci dzielą się swoim doświadczeniem. Poznaj ich relacje i dowiedz się, jak rozwiązania firmy Canon pomogły sprostać rzeczywistym wyzwaniom biznesowym.


Za sprzedaż i wsparcie techniczne kamer sieciowych Canon odpowiada teraz firma Axis Communications należąca do grupy Canon ›

Kolejne kroki

KnowledgePoint

KP-Hero1

Sposób, w jaki firma Canon pomaga nam sprostać biznesowym wyzwaniom, odzwierciedla naszą własną metodologię, a my to doceniamy. Współpraca będzie miała niezwykłe znaczenie w kontekście naszych przyszłych inwestycji. Nasza dotychczasowa współpraca z firmą Canon jest bardzo owocna i z pewnością będziemy ją kontynuować w przyszłości.

Andre Philpot, dyrektor operacyjny

Stralfors, oddział w Wielkiej Brytanii

Stralfors-Hero1

Większość naszych klientów korzysta obecnie z produkcji jednoprzebiegowej. Funkcje urządzenia ColorStream pozwalają nam na zaoferowanie klientom większych możliwości, na przykład dołączania obrazów cyfrowych do dynamicznych przekazów. Wszystko sprowadza się do ciągłego ulepszania usług i oferowania klientom coraz to istotniejszych informacji.

Tony Plummer, dyrektor zarządzający oddziału w Wielkiej Brytanii

TJ International

TJI-hero1

Wpływ technologii i cyklu pracy na wydajność jest niezwykle istotny. Obecnie jesteśmy w stanie wydawać książki w miękkich oprawach w zaledwie 24 godziny, a w twardych – w 48 godzin. Nie byłoby to możliwe bez wiedzy, technologi i pomocy firmy Canon.

Angus Clark, CEO

Branże

Wybierz z listy rozwijanej typ branży, aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań Canon w tej dziedzinie.