Studia przypadku (case studies)

Oddajemy głos naszym Klientom. Nasi Klienci opowiadają o korzyściach, jakie uzyskali dzięki współpracy z firmą Canon — od generowania nowych strumieni przychodów firmy graficznej po obniżenie kosztów drukowania lokalnego urzędu.

Przeczytaj poniższe relacje naszych Klientów i dowiedz się, jak rozwiązania Canon pomogły rozwiązać rzeczywiste wyzwania biznesowe.

Wszystkie studia przypadku

ABB

Katarzyna Grzeszkiewicz-Kulińska Kierownik Zespołu Kancelaryjno-Zaopatrzeniowego ABB

Przeczytaj pełną relację

ABC Imaging

"Dzięki oprogramowaniu Océ PRISMA i opracowanej przez firmę Canon technologii imagePRESS udało nam się zwiększyć wydajność o 50% i obniżyć koszty o 30%, co umożliwiło usprawnienie cyklu pracy i zwiększenie zysków."

Ray Hawkins, CEO

Przeczytaj pełną relację

ABC- Hero1
DWF-logo.jpg

Alfa Laval

"Dział druku jest teraz postrzegany jako rentowny i bardziej efektywny kosztowo, niż zewnętrzni dostawcy usług druku."

Jørgen Beck-Jørgensen, dyrektor ds. druku produkcyjnego

Przeczytaj pełną relację

Antonius Hypercare

"Instalacja sieciowych kamer do monitoringu firmy Canon, była trafioną decyzją. Zarówno dzięki ich wysokiej jakości, jak i zmianom, które wprowadziły w naszej codziennej pracy. Efekty były natychmiastowe."

René Groot, dyrektor generalny

Przeczytaj pełną relację

AH-Hero1

Armstrong Watson

"Jeszcze przed przekazaniem zaleceń firma Canon włożyła dużo wysiłku w dogłębne poznanie naszej firmy, ustalenie obszarów wymagających ulepszeń i znalezienie sposobu ich jak najlepszego wprowadzenia. Zrozumienie sposobu działania naszych klientów stanowi podstawę naszej działalności. Byliśmy przekonani, że firma Canon jest dla nas odpowiednim partnerem."

David Clarkson, dyrektor handlowy

Przeczytaj pełną relację

Barry Callebaut

"Firma Canon pomogła nam przyjąć globalne podejście do druku. W ramach jednego projektu ułatwiła restrukturyzację firmy na całym świecie."

Przeczytaj pełną relację

DWF-logo.jpg
DWF-logo.jpg

Beiersdorf

"To nie tylko oszczędność czasu – to kompletna zmiana sposobu pracy."

Papanikolaou Zina, dział marketingu

Przeczytaj pełną relację

BD&H

"Po zapoznaniu się z ofertami różnych producentów zdaliśmy sobie sprawę, że urządzenia Océ zapewnią nam najwyższą prędkość produkcji i jakość obrazu w konkurencyjnej cenie. Dzięki pomocy technicznej firmy Canon w połączeniu z najnowocześniejszą technologią Océ oferujemy klientom kreatywne rozwiązania, z którymi musi liczyć się konkurencja."

James Fox, dyrektor

Przeczytaj pełną relację

DWF-logo.jpg

BM Druck

"Rozmawialiśmy z wieloma dostawcami, ale ciężko było nie wyróżnić wśród nich firmy Canon, z którą od wielu lat owocnie współpracujemy."

Rene Cassis, CEO

Przeczytaj pełną relację

Borealis AG

"Zależało nam na bezproblemowym przejściu na ustandaryzowane środowisko druku, w całości oparte na sieci. Czynnikiem motywującym była chęć świadczenia użytkownikom bardziej scentralizowanej pomocy technicznej, a także uzyskanie oszczędności w zakresie konserwacji i obsługi technicznej."

Jacky Cillen, szef zespołu IT&S (Information Technology & Systems)

Przeczytaj pełną relację

borealis
British-image1

Biblioteka Brytyjska

"Jesteśmy pod takim wrażeniem wysokiej jakości kamer sieciowych firmy Canon, że zamierzamy zwiększyć ich liczbę do 400 sztuk."

Bhanu Goud, dyrektor ds. systemów bezpieczeństwa

Przeczytaj pełną relację

Cavelti

"Firma Canon przeanalizowała wszystkie obszary naszej działalności biznesowej, aby ustalić, w jaki sposób moglibyśmy ulepszyć nasze działania wielokanałowe."

Marcel Bieri, dyrektor ds. usług premedia i nośników cyfrowych

Przeczytaj pełną relację

DWF-logo.jpg

Clive Booth

"Trzymanie wydruku w dłoniach ma swój urok. Gdy kupujesz dzieło sztuki, zwykle jest na płótnie. Z fotografią jest tak samo – gdy ją kupujesz, chcesz ją kupić na papierze. Nie kupujesz jej na monitorze, ponieważ odbitki na papierze można trzymać w dłoniach, a to coś niezwykłego. To najważniejszy z powodów, dla których mam drukarkę."

Clive Booth

Przeczytaj pełną relację

Colchester Institute

"Spodobała się nam koncepcja usług zarządzania drukiem, którą zalecała firma Canon, a także profesjonalizm zaproponowanego przez firmę Canon zespołu projektowego i planowana bliskość współpracy z naszym zespołem."

Gary Horne, wicedyrektor, dział finansowy i operacyjny

Przeczytaj pełną relację

Comdatek Opis wdrożenia

Comdatek

Viktor Kelm, Dyrektor Zarządzający

Przeczytaj pełną relację (pdf.)

Documenteam

"Ekonomiczna realizacja krótkich serii w druku offsetowym jest niemożliwa. Jednocześnie w przypadku niektórych rozmiarów serii realizacja druku na systemach opartych na tonerach jest zbyt kosztowna."

Thorsten Bischof

Przeczytaj pełną relację

ABC- Hero1
DM-hero1.jpg

Druck and Medien

"Głównym założeniem firmy MSP jest jak najlepsze spełnianie wymagań naszych klientów. Jesteśmy gotowi zrobić wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni. Wierzymy, że dzięki rozszerzeniu naszej działalności o usługi atramentowego druku cyfrowego będziemy mogli dostarczać innowacyjne rozwiązania wymagane na rynku teraz i w przyszłości. Firma Canon od samego początku była dla nas fantastycznym parterem zarówno w procesie podejmowania decyzji dotyczących naszej przyszłej strategi, jak i podczas wdrażania odpowiednich rozwiązań. Mając takiego partnera jak firma Canon, wiemy, że jesteśmy gotowi na przyszłe wyzwania."

Markus Stricker

Przeczytaj pełną relację

DWF

"Firma Canon poświęciła wiele uwagi, aby zrozumieć wyjątkowe potrzeby naszej firmy, a doradztwo, jakie od niej otrzymaliśmy, pozwoliło nam rozpoznać te obszary, w których technologia pomogłaby nam wydajniej pracować."

Janice Moores, dyrektor ds. usług i zaopatrzenia

Przeczytaj pełną relację

DWF-logo.jpg

Rada regionu East Lothian

"Mieliśmy ogólną koncepcję celu, ale nie wiedzieliśmy dokładnie, jak go osiągnąć. Doświadczenie firmy Canon we wdrażaniu różnych rozwiązań dla innych klientów naprawdę pomogło nam uzyskać właściwe rozwiązanie."

Julie Caughey, dyrektor finansowy

Przeczytaj pełną relację

EH Booth & Co Ltd

"Firma współpracując z lokalnymi dostawcami, otrzymuje różne rodzaje i formaty faktur – od wypisywanych ręcznie po wielostronicowe wydruki, od faktur papierowych po faktury elektroniczne. Nowy system przetwarzania faktur zapewnia firmie Booth większą funkcjonalność dotyczącą przetwarzania faktur i szerszą wiedzę na temat faktur w obiegu firmy."

Steve Sumner, kontroler finansowy

Przeczytaj pełną relację

Sarab-LOGO.jpg

Elwe

"Ploter Arizona 660XT to bezkompromisowość w kwestii jakości i czasu realizacji. Możemy oferować niskonakładowe zlecenia druku materiałów dla punktów sprzedaży po konkurencyjnych cenach."

Kirsten van Brummen, Elwe Special Promotions

Przeczytaj pełną relację

Rada miasta Enfield

"We współpracy z firmą Canon podjęliśmy zasadnicze kroki, które zabezpieczą pozycję działu oraz będą sprzyjały przyszłemu rozwojowi."

Przeczytaj pełną relację

DWF-logo.jpg

Eureco-Pharma BV

"Do ubiegłego roku akceptowałem wady zlecania druku ulotek firmie zewnętrznej i nawet nie interesowałem się innymi możliwościami. Jednak po rozmowie z przedstawicielem firmy Canon zrozumiałem potencjalne korzyści wynikające ze zmiany takiego rozwiązania."

Jan de Kreij, dyrektor zarządzający i właściciel

Przeczytaj pełną relację

Evercore

"W przypadku firm zarządzających majątkiem wizerunek marki musi być nieskazitelny, aby budzić zaufanie wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Firma Canon odegrała kluczową rolę w ochronie tego wizerunku."

Vanessa O’Reilly, dyrektor ds. marketingu

Przeczytaj pełną relację

DWF-logo.jpg

Eyes on Media

"Jakość obrazu i możliwości zastosowania urządzeń Arizona znacząco poprawiły nasze usługi druku zdjęć i pomogły w zdobyciu nowych klientów. Byliśmy zachwyceni kontaktem ze strony organizatorów World Press Photo, których podziwialiśmy przez wiele lat. Wiedzieliśmy, że wsparcie firmy Canon i urządzeń Arizona pozwoli nam wykonać to wymagające zadanie."

Martin Minoli, właściciel firmy

Przeczytaj pełną relację

Falquon

"Firma Canon udziela nam ogromnego wsparcia, byśmy mogli w pełni wykorzystywać możliwości cyklu pracy ONYX do zaawansowanego zarządzania kolorami. To kluczowy aspekt naszego cyklu pracy, a spójność wydruków urządzeń Océ Arizona jest teraz wyjątkowa."

Martin Prager, dyrektor firmy Falquon

Przeczytaj pełną relację

FC-hero1

FC Dordrecht

"Zależało nam na nagrywaniu obrazu o niezwykle wysokiej jakości w dowolnym momencie, a szczególnie w mniej oświetlonych obszarach stadionu. Doszliśmy do wniosku, że jedynym rozwiązaniem jest przejście z kamer analogowych na kamery cyfrowe."

Jacques de Zeeuw, pracownik działu ochrony

Przeczytaj pełną relację

Formara

"Od samego początku firma Canon współpracowała z nami blisko, zapewniając wsparcie przy wyborze właściwego rozwiązania, które spełniłoby nasze potrzeby. Otrzymaliśmy kompleksowe informacje o korzyściach i stopniu dopasowania rozwiązania do potrzeb naszej firmy. Ostatnim etapem było wdrożenie i szkolenie, które umożliwiły nam płynne przejście i zwiększenie wydajności."

Freddie Kienzler, dyrektor zarządzający

Przeczytaj pełną relację

DWF-logo.jpg

Francis Combe Academy

"Firma Canon była jedynym dostawcą, który tak naprawdę skupił się na naszych potrzebach i zaproponował rozwiązania niezbędne do realizacji naszych długoterminowych założeń."

Chris Turton – e-menedżer

Przeczytaj pełną relację

FT Solutions

"Inwestowanie w najnowsze systemy druku cyfrowego jest niezwykle istotne dla dalszego rozwoju firmy FT Solutions i już teraz przyniosło korzyści nam i naszym klientom w postaci lepszej jakości i większej elastyczności."

Tom Gurd, dyrektor zarządzający

Przeczytaj pełną relację

FT-hero1

Gary Knight

"Uzywam tej drukarki od sześciu lat i nic mnie nie przekona, abym rozważył kupno innego produktu. Naprawę wykonuje wszystko to, czego od niej oczekuję i mógłbym oczekiwać, a efekty jej pracy są naprawdę dobre i powtarzalne. Jestem nią zachwycony – to moje ulubione urządzenie."

Gary Knight

Przeczytaj pełną relację

GEV

"Potrzebowałem solidnego rozwiązania, łatwego w obsłudze i dostosowanego do potrzeb mojej firmy. Na rynku dostępnych jest wiele dobrze zaprojektowanych rozwiązań. Jednak w przypadku tak małej firmy jak moja, która zatrudnia siedmiu pracowników, niektóre systemy zarządzania dokumentami nigdy się nie zwrócą."

Friedrich Staller, dyrektor zarządzający

Przeczytaj pełną relację

DWF-logo.jpg

Rada gminy Hertsmere

"Firma Canon zaangażowała się w naszą długoterminową strategię i szczegółowo wyjaśniła, jak druk cyfrowy umożliwia ekonomiczne funkcjonowanie z zachowaniem szybkości, elastyczności i wysokich standardów, których oczekiwała rada."

Mark Roberts

Przeczytaj pełną relację

hs Druck

"Firma Canon przeprowadziła dla nas szkolenie Essential Business Builder dotyczące personalizacji druku w naszych lokalizacjach. Ich fachowa pomoc naprawdę pomogła naszemu zespołowi zrozumieć potencjał technologii i poczuć się pewnie — pod kątem operacyjnym i w zakresie promowania tych możliwości wśród klientów."

Helmut Hörmanseder, współzałożyciel

Przeczytaj pełną relację

Imagination

"Zyskaliśmy na wiele sposobów. Koszty związane z drukiem zostały znacząco zredukowane, co ogromnie wpływa na nasze zyski. Mamy znacznie mniej urządzeń, ale są one bardziej uniwersalne i wydajne. Ponadto odpowiednie urządzenia znajdują się w odpowiednich miejscach. Teraz możemy ponownie drukować z ogromną precyzją, a naszym klientom zapewniać kolorowe wydruki o wysokiej i spójnej jakości."

Sue Chick, menedżer ds. projektu

Przeczytaj pełną relację

I-Pack

"Naszym celem jest zwiększenie nakładu o 25% do końca 2015 roku, a potem o dodatkowe 15% w 2016 roku. Dzięki wsparciu i technologiom, które otrzymaliśmy od firmy Canon, jesteśmy coraz bliżej osiągnięcia naszych biznesowych założeń."

Atle Andreassen, założyciel

Przeczytaj pełną relację

ipack-logo
Sarab-LOGO.jpg

Jetsign

"Dzięki współpracy z firmą Canon stworzyliśmy szybko rozwijający się dział oznakowań."

Adrie Hoogeveen, dyrektor firmy

Przeczytaj pełną relację

Kahle

"Technologia jest bardzo ważna, ale nie był to jedyny powód, dla którego wybraliśmy Canon. O rozpoczęciu współpracy przesądziły: pakiet usług dostarczany z urządzeniami, który obejmuje obsługę posprzedażną, szkolenia i pomoc techniczna. Współpracowaliśmy już wcześniej, wiedziałem więc, że otrzymamy rozwiązanie do obsługi druku, które odmieni naszą firmę."

Dan Batek, dyrektor ds. technologii i finansów, KAHLE

Przeczytaj pełną relację

DWF-logo.jpg
kepler-logo

Uniwersytet Keplera

"Wspólnie z firmą Canon szukaliśmy rozwiązania, które odciążyłoby naszych studentów, a jednocześnie nie wprowadziłoby zbędnego chaosu."

Alexander Freischlager, główny dyrektor operacyjny

Przeczytaj pełną relację

KnowledgePoint

"Sposób, w jaki firma Canon pomaga nam sprostać biznesowym wyzwaniom, odzwierciedla naszą własną metodologię, a my to doceniamy. Współpraca będzie miała niezwykłe znaczenie w kontekście naszych przyszłych inwestycji. Nasza dotychczasowa współpraca z firmą Canon jest bardzo owocna i z pewnością będziemy ją kontynuować w przyszłości."

Andre Philpot, dyrektor operacyjny

Przeczytaj pełną relację

KP-Hero1

Kyas Photography

"Urządzenie imagePROGRAF wspiera rozwój naszego studia. Otrzymujemy lepsze, większe zlecenia, do których podchodzimy z wielkim zaangażowaniem i pasją. Dzięki wydajności urządzenia zyskujemy czas, który możemy poświęcić na dopracowanie produktów dla poszczególnych klientów – tworzymy, poprawiamy i udoskonalamy nasze zdjęcia, tak aby były jak najlepsze."

Jörg Kyas, Kyas Photography

Przeczytaj pełną relację

London Borough of Newham

"Zdalne utrzymanie i diagnostyka jest czymś normalnym w branży IT. Uważaliśmy, że podobne podejście do kwestii druku zapewni znaczące korzyści. Ponadto wiedzieliśmy, że pozwoli to na lepsze zrozumienie trendów w sposobie wykorzystania usług druku. A to pomoże w kształtowaniu przyszłej strategii drukowania."

Gary Sussex, dyrektor działu usług ICT

Przeczytaj pełną relację

DWF-logo.jpg

Rada miasta Leeds

"Naszym priorytetem jest wdrożenie inteligentnego rozwiązania, które pozwoliłoby radzie oszczędzić pieniądze i czas."

Kirsty McCarthy, dyrektor ds. usług MPS

Przeczytaj pełną relację

LO Media

"Wykorzystując wiedzę, jaką otrzymaliśmy od Canon oraz podczas niezależnego szkolenia, obecnie jesteśmy w stanie świadczyć wysokiej jakości usługi cyfrowe. Mamy wizję i cierpliwość, które pozwalają nam myśleć bardziej strategicznie."

Lars Langbo, dyrektor ds. produkcji

Przeczytaj pełną relację

DWF-logo.jpg
DWF-logo.jpg

Mailing Andalucia

"Zainwestowanie w monochromatyczny system produkcyjny Canon imagePRESS 1135 oraz układarkę o dużej pojemności bardzo szybko przełożyło się na zwiększenie wydajności"

Daniel Sánchez, dyrektor

Przeczytaj pełną relację

Marne Drukkers

"Ręczne składanie plakatów pochłaniało dużo czasu i pieniędzy. Postanowiliśmy więc poszukać lepszego rozwiązania."

Guus Sligter, dyrektor firmy

Przeczytaj pełną relację

Parr-Hero1

Martin Parr

"Dzięki wsparciu ze strony firmy Canon możemy nie tylko tchnąć życie w fotografie Martina, ale także zadbać o to, aby jego dzieła przetrwały próbę czasu, niezależnie od tego, czy prezentujemy je w naszym londyńskim studio czy na wystawach typu pop-up na całym świecie."

Louis Little, dyrektor ds. druku

Przeczytaj pełną relację

Maya Vik

"Swój sukces zawdzięczamy w dużej mierze niesamowitemu poziomowi profesjonalizmu firmy Canon i wsparcia z jej strony. Jakość produktów wszystkich urządzeń Canon była naprawdę bardzo wysoka. Wspaniale jest mieć partnera, który może zrealizować wszelkie potrzeby w ramach takiego multimedialnego projektu."

Pål Laukli, profesjonalny fotograf

Przeczytaj pełną relację

nama-hero1

Nama d.d. Lublana

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego nowego systemu monitoringu. Od czasu jego wdrożenia udało nam się znacznie zmniejszyć liczbę kradzieży w naszym sklepie. Teraz planujemy jeszcze bardziej ograniczyć tego typu przestępstwa. Ten prosty w obsłudze system pomógł nam polepszyć interakcje z klientami i sposób sprzedaży produktów."

Branka Jerala, dyrektor ds. marketingu

Przeczytaj pełną relację

Uniwersytet w Nottingham

"Nasz uniwersytet zapoznaje się z najnowszymi technologiami, takimi jak druk 3D. Rozwiązanie firmy Canon jest fantastyczne. Umożliwia ono produkcję precyzyjnych i delikatnych modeli, których potrzebują studenci architektury."

John Morgan, adiunkt na wydziale architektury

Przeczytaj pełną relację

online-repro-hero1

Online Reprographics

"Firma Canon wierzyła w nas od samego początku. Staramy się powielać ten model postępowania w naszych relacjach z klientami."

John Foy, założyciel

Przeczytaj pełną relację

Orange Business Services

"Firma Canon miała sprawdzoną w praktyce wiedzę w dziedzinie druku z urządzeń mobilnych, na której nam zależało. Ponadto jako firma globalna mogła nas wspierać poza Wielką Brytanią."

Nick Jones, dyrektor ds. nieruchomości i dyrektor finansowy na Europę Północną i Zachodnią

Przeczytaj pełną relację

DWF-logo.jpg
DWF-logo.jpg

PCS

"Stale współpracujemy z firmą Canon, która pomaga nam w promowaniu naszych usług."

Asad Butt, menedżer ds. druku

Przeczytaj pełną relację

Polomnis

"Wymiana starego urządzenia na Arizonę zostało podyktowane problemami z przywieraniem tuszu w starej drukarce."

Job ten Doeschate, dyrektor firmy

Przeczytaj pełną relację

Poster Expo Opis wdrożenia

Poster Expo

Jacky Abitbol, Właściciel Poster Expo

Przeczytaj pełną relację (pdf.)

Printondemand-worldwide

"Wydajność jest bardzo istotna, ale równie ważną kwestią jest niezawodność. Nawet jeśli dysponujesz wyjątkowo wydajnym sprzętem, ale przez 10% czasu jest on nieczynny wskutek awarii, to masz problem. Nigdy jednak nie zdarzało nam się to w przypadku produktów firmy Canon. Nawet jeśli któreś z urządzeń tej firmy ulegnie awarii, to pracownicy serwisu są w stanie naprawić je w czasie maksymalnie dwóch godzin."

Andy Cork, dyrektor zarządzający Printondemand-worldwide

Przeczytaj pełną relację

DWF-logo.jpg

Pulp Grafisk

"Dzięki wsparciu ze strony zespołu Canon firma Pulp Grafisk podwoiła swoje możliwości druku wielkoformatowego i wyeliminowała uzależnienie od dostawców zewnętrznych w realizacji zadań drukowania."

Terje Gulbrandsen

Przeczytaj pełną relację

RDaSH

"Firma Canon była z nami wyjątkowo szczera i poinformowała nas dokładnie, co możemy osiągnąć dzięki rozwiązaniu DSF i jakich korzyści możemy się spodziewać."

Lisa Grandcourt, dyrektor ds. zarządzania obiektami

Przeczytaj pełną relację

DWF-logo.jpg
Replay-logo

Replay Studio

"Firma Canon od zawsze jest dla nas swoistą „grupą konsultacyjną”, do której w razie potrzeby możemy zwrócić się po fachową poradę i nowe pomysły. Jej pracownicy zawsze uważnie nas wysłuchiwali i dokładnie wiedzieli, co mogłoby pomóc naszej firmie."

Andy Halasz, administrator

Przeczytaj pełną relację

Ritz

"Doradztwo ze strony Canon, zarówno w ramach rozwiązania Business & Innovation Scan, jak i oferty sprzedaży, umożliwiło bardziej strategiczne podejście do procesu przekształcenia naszej działalności biznesowej."

Kurt Habersatter, CEO

Przeczytaj pełną relację

DWF-logo.jpg
DWF-logo.jpg

Rohner Spiller

"W wyniku współpracy z firmą Canon rozwiązania do komunikacji wielokanałowej stanowią obecnie dużą część naszej oferty usług, a kampanie naszych klientów są bardziej wymierne."

Remo Martin, dyrektor generalny

Przeczytaj pełną relację

Sanders Group

"Urządzenia Océ Arizona zmieniły moją firmę. Podczas kryzysu finansowego wiele innych firm upadło, a te urządzenia pozwoliły mi osiągnąć wyższe zyski przy niższych obrotach. Moje obroty spadły, ale marża wzrosła, gdy przekształciłem materiał, który wcześniej sprzedawałem, w produkt o większej wartości. Byłem w stanie zaspokoić rynkowe zapotrzebowanie na krótkie terminy realizacji, indywidualne zastosowania i twórcze rozwiązania."

Marco de Wert, dyrektor zarządzający

Przeczytaj pełną relację

Sarab-Entreprenad

Sarab Entreprenad AB

"Zmieniło to sposób naszej pracy. Napływające faktury są sortowane w sposób, którego do tej pory nawet sobie nie wyobrażaliśmy. Ponadto teraz mam więcej czasu na pracę w terenie, u boku pracowników i klientów."

Johan Selenius Rosengren, Dyrektor firmy

Przeczytaj pełną relację

Screentec

"Gdybym miał podsumować jednym słowem nasze doświadczenia jako klienta firmy Canon, powiedziałbym „ulga”. Od niezawodności i elastyczności urządzeń, aż po obsługę i pomoc pracowników i inżynierów, trudno byłoby znaleźć jakiekolwiek uchybienia."

Darren James, dyrektor zarządzający

Przeczytaj pełną relację

Spazio81

"Z uwagi na zakres oferowanych usług mamy szeroką i zróżnicowaną bazę klientów, którzy są do nas bardzo przywiązani i z radością z nami współpracują. Ma to pozytywny wpływ na nasz ogólnoświatowy wizerunek. Otrzymujemy już zamówienia nawet z USA i Chin."

Alessandro Locatelli, CEO

Przeczytaj pełną relację

Stralforce

Johanna Starck Dyrektor ds. IT i Zamówień w Stralfors AB

Przeczytaj pełną relację

Staples

"Potrzebowaliśmy podejścia doradczego, aby poznać czynniki motywujące naszych klientów. Zależało nam na rozwiązaniu i strategii, ale te pojawiły się dopiero po zaangażowaniu firmy Canon i jej pracowników działu usług biznesowych."

Richard Houppermans, dyrektor ds. usług biznesowych

Przeczytaj pełną relację

Stralfors, oddział w Wielkiej Brytanii

"Większość naszych klientów korzysta obecnie z produkcji jednoprzebiegowej. Funkcje urządzenia ColorStream pozwalają nam na zaoferowanie klientom większych możliwości, na przykład dołączania obrazów cyfrowych do dynamicznych przekazów. Wszystko sprowadza się do ciągłego ulepszania usług i oferowania klientom coraz to istotniejszych informacji."

Tony Plummer, dyrektor zarządzający oddziału w Wielkiej Brytanii

Przeczytaj pełną relację

Stralfors-Hero1

The Print Foundry

"Firma Canon to idealny partner do pracy. Często konsultujemy z nimi nowe pomysły na produkty i najlepsze wykorzystanie urządzeń imagePROGRAF. Są zawsze dostępni, gdy tylko czegoś potrzebujemy."

Renato Tavares, założyciel

Przeczytaj pełną relację

Hotel Student

"Firma Canon wspiera nas na wiele różnych sposobów, i to nie tylko dzięki wysokiej jakości kamerom, ale także dzięki znakomitej obsłudze technicznej przed dokonaniem zakupu. Dzięki nim mogliśmy stworzyć łatwe w obsłudze rozwiązanie dla naszego zespołu, które idealnie spełnia nasze potrzeby."

Jan-Pieter Muis, dyrektor ds. zasobów

Przeczytaj pełną relację

student-hero1
TJI-hero1

TJ International

"Wpływ technologii i cyklu pracy na wydajność jest niezwykle istotny. Obecnie jesteśmy w stanie wydawać książki w miękkich oprawach w zaledwie 24 godziny, a w twardych – w 48 godzin. Nie byłoby to możliwe bez wiedzy, technologi i pomocy firmy Canon."

Angus Clark, CEO

Przeczytaj pełną relację

Topcolor

Benjamin Muller, Dyrektor Generalny

Przeczytaj pełną relację (pdf.)

Topcolor Opis wdrożenia

UKE

"Obsługa drukarek i systemów wielofunkcyjnych jest znacznie lepsza, odkąd wykonywana jest przez ekspertów firmy Canon. W związku z tym dział IT może się skupić na podstawowych zadaniach. Co więcej, drukujemy taniej niż kiedykolwiek wcześniej."

Florian Benthin, szef działu Desktop Services

Przeczytaj pełną relację

Uniwersytet w Glasgow

"Ponad 5,5 mln funtów oszczędności w ciągu 5-letniego projektu to znakomite osiągnięcie."

Przeczytaj pełną relację

DWF-logo.jpg

Van Dillewijn Group

"Teraz mamy pełną kontrolę nad płatnościami, a przetwarzanie faktur jest szybsze o 40% niż wcześniej. Dodatkowo udało nam się obniżyć koszty płaconych kar. Szacujemy że rozwiązanie Canon pozwoliło uzyskać ogólne oszczędności na poziomie 30%."

Bert Rijkmans, dyrektor ds. informacji i komunikacji

Przeczytaj pełną relację

Volkswagen

"Okazało się, że dwa urządzenia Canon imagePRESS stanowią idealne uzupełnienie istniejącej kombinacji urządzeń offsetowych i cyfrowych. Oferują połączenie wydajności i jakości. To idealne rozwiązanie w przypadku większości realizowanych przez nas zadań, gdy wśród naszych klientów rośnie zapotrzebowanie na szybką realizację krótkich zleceń produkcyjnych."

Helmuth Oschmann, kierownik drukarni

Przeczytaj pełną relację

Von Hagen

"Ploter Océ Arizona ma wszystko czego potrzebujemy: wielkość, wydajność i wszechstronność w obsłudze rozmaitych elastycznych i sztywnych nośników. Dzięki połączeniu tych cech możemy zaoferować klientom znacznie bardziej opłacalną i szybszą produkcję materiałów na stoiska. Teraz możemy drukować na każdym podłożu i realizować niemal wszystkie twórcze pomysły."

Von Hagen

Przeczytaj pełną relację