Dla biznesu

Twoja działalność

Outsourcing i doradztwo zarządcze

Zwiększanie wydajności procesów biznesowych

Outsourcing procesów biznesowych

Zarządzanie procesami biznesowymi, obsługa i optymalizacja

Cyfrowa obsługa procesów

Kompleksowa kontrola kosztów i doskonałość operacyjna w zakresie głównych i dodatkowych procesów

Szybsza praca i mniejsze ryzyko wystąpienia błędu dzięki cyfrowemu obiegowi dokumentów

Na podstawie przeprowadzonej szczegółowej analizie rynku oraz klientów zleceniodawcy, nasi doradcy oceniają sposób działania firmy pod kątem procesów. Specjaliści w dziale Business Services firmy Canon posiadają doświadczenie w wielu branżach i wiedzę o najnowszych praktykach w zakresie reorganizacji procesów i technologii przetwarzania obrazu. Dzięki temu mogą wspierać swoich klientów w zmianach praktyk dotyczących zarządzania informacjami i dokumentami.

Obsługujemy, optymalizujemy i docelowo przekształcamy firmę klienta w ramach wielu usług — od obsługi podstawowej drukarni i działu pocztowego, aż po pomoc w realizacji kampanii marketingu bezpośredniego, obsługę kluczowych procesów cyfrowych i związanych z zarządzaniem dokumentami.

Przekształcanie procesów dotyczących dokumentów - papierowych i elektronicznych

Obsługa dokumentów i danych często wykonywana jest ręcznie i z udziałem wielu osób. W celu zwiększania efektywności, Canon Businnes Services wprowadza nowe sposoby działania bazujące na skutecznym modelu pracy. Optymalizujemy i zmieniamy procesy, tak aby nasi klienci czuli się bezpiecznie w obszarze zarządzania dokumentami papierowymi i elektronicznymi.

Dane biznesowe, informacje i dokumenty mają decydujące znaczenie podczas podejmowania decyzji o charakterze finansowym i strategicznym. Te niezbędne elementy odgrywają istotną rolę w codziennej, skutecznej działalności firmy. Jednak stosowanie wielu narzędzi biurowych i niejednokrotnie ręczne przekształcania plików na właściwy format sprawia, że nadążanie za zmianami na rynku staje się problemem. W firmie Canon wykorzystujemy najnowsze informacje o rynku, sprawdzoną technologię oraz fachową wiedzę. Dzięki temu, pomagamy zwiększyć wydajność pracy i zmniejszyć ryzyko wystąpienia błędu dzięki usługom cyfrowym, takim jak elektroniczny system rozliczania i fakturowania czy cyfrowy dział pocztowy.

Kolejne kroki

Więcej informacji