Kontrola i redukcja kosztów

Tam, gdzie klient widzi wydruk, my widzimy kontrolę kosztów.

W dzisiejszej, niepewnej sytuacji ekonomicznej nadzór nad kosztami i ich zmniejszenie bez negatywnego wpływu na sprawne działanie firmy mają jeszcze większe znaczenie niż do tej pory.

Niewiele firm zdaje sobie sprawę z tego, jakie koszty wiążą się z drukowaniem i obsługą dokumentów, a tym bardziej, jak zmniejszyć te koszty.

Firma Imagination zdecydowała się na maksymalne zwiększenie efektywności w tym zakresie, korzystając z pomocy firmy Canon. Wprowadzenie innowacyjnych zmian w infrastrukturze obsługi druku pozwoliło firmie zmniejszyć straty i zredukować zasoby floty urządzeń drukujących o dwie trzecie.

Oszczędności to nie wszystko

Dzięki usługom zarządzania drukiem dla małych i średnich firm można zmienić nawyki drukowania, poprawić bezpieczeństwo dokumentów i zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko.

– Zyskaliśmy w wielu różnych aspektach. Koszty związane z drukiem zostały znacząco zredukowane, co ogromnie wpływa na nasze zyski. Mamy znacznie mniej urządzeń, ale są one bardziej uniwersalne, wydajne i znajdują się w odpowiednich miejscach.

Firma Imagination, Wielka Brytania

Wyzwania stojące przed klientem

Opinie naszych klientów