Essential Business Builder Program

Informacje o programie

Dlaczego warto uczestniczyć w programie?

Essential Business Builder Program firmy Canon może zapewnić korzyści w każdej działalności drukarskiej – od wewnętrznego działu druku po drukarnie komercyjne.
Uczestnicy mogą korzystać z dostosowanych do potrzeb i przekazywanych na czas porad i wskazówek niezależnych ekspertów z branży drukarskiej, które pomogą rozwiązać kluczowe problemy i usprawnią ogólną wydajność.

Kontakt

Trzy kanały pomocy technicznej

Program The Essential Business Builder jest realizowany przez niezależnych ekspertów z branży drukarskiej za pośrednictwem trzech kanałów:

Cenne uwagi, które pomogą poprawić wydajność działań

Opracowane przez czołowych ekspertów w branży zapewniają kompleksowy przegląd różnorodnych zagadnień związanych z drukiem cyfrowym oraz cenne wskazówki dotyczące wdrażania i poprawy wydajności. Znajdziesz tu praktyczne porady dostosowane do własnych potrzeb – od planowania działalności po wycenę oferty.

Zapoznasz się z różnymi tematami dotyczącymi druku cyfrowego i uzyskasz bezcenne informacje, które pomogą Ci usprawnić działalność.

Przygotowujemy firmy na nowe wyzwania

Warsztaty edukacyjne to ważny element programu Essential Business Builder Program. Zapewniają wiedzę niezbędną do zwiększenia przewagi nad konkurencją. Praca w małych, interaktywnych grupach umożliwia dzielenie się wiedzą i najlepszymi praktykami, omawianie określonych zagadnień oraz uzyskiwanie porad w kwestiach bezpośrednio związanych z prowadzoną działalnością.

Możesz zdobywać wiedzę, inspirację i wsparcie potrzebne do utrzymania przewagi nad konkurencją w sesjach bezpośrednich prowadzonych przez niezależnych ekspertów na różnych tematy związane z drukowaniem, takie jak sprzedaż usług druku cyfrowego, marketing dla drukarni, usługi wielokanałowe i zlecanie druku przez Internet (Web-to-Print).

Praktyczna edukacja biznesowa

Niezależni mentorzy Essential Business Builder Program posiadają umiejętności, wiedzę i doświadczenie, które pomogą rozwinąć działalność drukarską.

Sesje mentoringu są prowadzone przez niezależnych ekspertów z branży wg harmonogramu odpowiadającego uczestnikowi. To stałe wsparcie, mające na celu rozwiązywanie problemów i dostosowane do potrzeb uczestnika, pomaga oddzielić planowanie strategiczne od codziennych problemów, a tym samym zapewnia klarowny przegląd sytuacji niezbędny do odnoszenia sukcesów.


Przykłady udanych wdrożeń

„Dzięki praktycznemu i dostosowanemu do potrzeb doradztwu i mentoringowi firmy Canon związek zawodowy PCS wdrożył wiele innowacyjnych rozwiązań, które zapewniły zauważalne zmiany w naszej działalności”.

Asad Butt – związek zawodowy Public & Commercial Services Union

„Dzięki współpracy z firmą Canon możemy usprawniać naszą działalność, dostosowywać się do potrzeb rynku i zyskiwać większą liczbę zleceń”.

Bradley Vaughan – Kingsley Print

Więcej informacji

Pobierz broszurę