Dla biznesu

Essential Business Builder Program

Informacje o programie

Dodatkowa wartość w długiej perspektywie

Dla drukarni i wewnętrznych działów druku każdej wielkości

Rozwiń swoją działalność na rynku poligraficznym

dzięki kompleksowej współpracy z Canon

Kolejne kroki

Więcej informacji

Dlaczego warto uczestniczyć w programie?

Essential Business Builder Program firmy Canon dostarcza korzyści każdej
działalności powiązanej z drukiem – od wewnętrznego działu reprograficznego
po drukarnie komercyjne. Uczestnicy mogą korzystać z dostosowanych do
potrzeb i przekazywanych na czas porad i wskazówek niezależnych ekspertów
z branży , które pomagają w rozwiązywaniu kluczowych problemów i usprawniają
ogólną wydajność.

Trzy kanały pomocy technicznej

Program The Essential Business Builder jest realizowany przez niezależnych ekspertów z branży drukarskiej za pośrednictwem trzech kanałów:


support-channel-information-guides

Cenne uwagi, które pomogą poprawić wydajność działań

Opracowane przez czołowych ekspertów z branży zapewniają kompleksowy przegląd różnorodnych zagadnień związanych z drukiem cyfrowym oraz cenne wskazówki dotyczące wdrażania i poprawy wydajności. Każdy znajdzie tu praktyczne, dostosowane do potrzeb porady – od planowania działalności po sporządzanie atrakcyjnej oferty cenowej, od cyklu produkcyjnego po zarządzanie kolorami.

Zapoznaj się z zagadnieniami związanymi z drukiem cyfrowym i cennymi wskazówkami, które pomogą poprawić wydajność Twoich działań.

support-channel-workshops

Przygotowujemy firmy na nowe wyzwania

Warsztaty edukacyjne to ważny element programu Essential Business Builder Program. Zapewniają wiedzę niezbędną do zwiększenia przewagi nad konkurencją. Praca w małych, interaktywnych grupach umożliwia dzielenie się wiedzą i najlepszymi praktykami, omówienie określonych zagadnień i uzyskiwanie porad w kwestiach bezpośrednio związanych z prowadzoną działalnością.

Uczestnik zyskuje wiedzę, inspirację i wsparcie niezbędne do zachowania przewagi nad konkurencją podczas bezpośrednich sesji prowadzonych przez niezależnych ekspertów. Obejmują one szereg zagadnień związanych z drukiem, takich jak sprzedaż usług druku cyfrowego, marketing dla drukarni, marketing wieloplatformowy czy usługa druku przez Internet.

support-channel-mentoring

Praktyczna edukacja biznesowa

Niezależni mentorzy Essential Business Builder Program posiadają umiejętności, wiedzę i doświadczenie, które pomogą rozwinąć działalność w branży druku.

Sesje mentoringu są prowadzone przez niezależnych ekspertów z branży wg harmonogramu dopasowanego do potrzeb uczestników. Zaprojektowane i dostosowane do potrzeb uczestnika wsparcie ma na celu pomagać w oddzieleniu elementów planowania strategicznego od codziennych problemów, a tym samym zapewnia klarowny przegląd sytuacji niezbędny do osiągnięcia sukcesu.


Przykłady udanych wdrożeń

Dzięki praktycznemu i dostosowanemu do potrzeb doradztwu i mentoringowi firmy Canon związek zawodowy PCS wdrożył wiele innowacyjnych rozwiązań, które zapewniły zauważalne zmiany w działalności.

Asad Butt – związek zawodowy Public & Commercial Services Union

Dzięki współpracy z firmą Canon możemy usprawniać naszą działalność, dostosowywać się do potrzeb rynku i zyskiwać większą liczbę zleceń.

Bradley Vaughan – Kingsley Print