Dla biznesu

Usługi biznesowe

Niezależnie od tego, czy chcesz usprawnić sposób zarządzania dokumentami cyfrowymi czy papierowymi, w Canon dysponujemy wiedzą i rozwiązaniami, które stale rozwijamy w miarę rosnących potrzeb klientów.

Świadczymy szeroki zakres usług, od doradztwa dla kadry kierowniczej w zakresie zarządzania informacjami po zróżnicowane rozwiązania do zarządzania dokumentami w środowisku biurowym, które mogą być realizowane wewnętrznie lub za naszym pośrednictwem. Oferujemy warsztaty i usługi w zakresie doradztwa dla profesjonalnych dostawców usług druku, aby pomóc im w pełni wykorzystać trendy rynkowe.

Kolejne kroki

[MASTER] Picture_Document management

Usługi zarządzania drukiem (MPS)

Zoptymalizuj zarządzanie drukowaniem i dokumentami.

Więcej informacji

[MASTER] Picture_Business services

Outsourcing

Usprawnij sposób kontaktu z klientami, zarządzania procesami biznesowymi i wprowadzania nowych metod pracy.

[MASTER] Picture_ebbp

Oferta dla dostawców usług druku

Warsztaty, doradztwo i informacje o rynku.

Usługi dla profesjonalnych fotografów i filmowców

Program CPS oferuje użytkownikom profesjonalnych produktów fotograficznych i wideo firmy Canon ekskluzywny, bezpłatny dostęp do wielu korzyści. Obejmują one dostęp do zespołów wsparcia CPS na dużych imprezach międzynarodowych i lokalnych, priorytetowe naprawy oraz lokalne wsparcie CPS w wybranych krajach europejskich.

Dlaczego warto współpracować z firmą Canon?

Sposoby komunikacji i udostępniania informacji zmieniają się coraz szybciej. Firma Canon ma wiedzę, technologię i globalną strukturę organizacyjną, dzięki czemu jej klienci mogą zyskać przewagę nad konkurencją, korzystać z najnowszych rozwiązań technicznych i podnosić skuteczność swoich działań.

Przeglądaj wg branży lub działu