Canon VB-S910F

VB-S910F

Kamera stałopozycyjna typu box Full HD z zoomem optycznym - doskonała do użytku w pomieszczeniach. Ta wszechstronna kamera wyposażona w obiektyw szerokokątny i wbudowany mikrofon rejestruje jeszcze więcej szczegółów i kontekstu.

VB-S910F

Korzyści

 • Kamera do monitoringu pomieszczeń o niesamowitej dokładności - wyposażona w obiektyw szerokokątny 78,6° i zapewniająca doskonałe rezultaty przy słabym oświetleniu
 • Matryca CMOS 1/3" o rozdzielczości 2,1 MP oraz jasna przysłona f/1,4-f/2,6 z autofokusem
 • Jakość Full HD i 3,5-krotny zoom optyczny z elementami asferycznymi o niskim poziomie dystorsji - wyraźny obraz o wysokiej rozdzielczości
 • Zintegrowany mikrofon wielokierunkowy do nagrywania dźwięku zapewnia nowy poziom informacji kontekstowych o wysokiej jakości
 • Kompaktowe, lekkie i łatwe w instalacji
 • Technologie Motion Adaptive Noise Reduction i Area-Specific Data Size Reduction (ADSR) pomagają utrzymać wysoką jakość filmu przy jednoczesnym ograniczeniu rozmiaru danych
 • Inteligentne wbudowane funkcje analizy obrazu umożliwiają zaawansowane wykrywanie zagrożeń.
 • Monitorowanie na żywo i zarządzanie z różnych przeglądarek internetowych i urządzeń przenośnych.
 • Obsługa profilu ONVIF® S

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon VB-S910F

Nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD


Zapewniająca obiektyw szerokokątny z zoomem optycznym, szczegółowy obraz Full HD i zaawansowane funkcje analityczne kamera Canon VB-S910F jest idealna do stałopozycyjnego monitoringu pomieszczeń. Obiektyw szerokokątny 78,6° i zoom optyczny 3,5x pozwalają uzyskać maksymalną widoczność z jednej pozycji, a jasna przysłona f/1,4 i podwyższona minimalna iluminacja obiektu zapewniają doskonałe rezultaty przy słabym oświetleniu.

Zintegrowany mikrofon


Możesz rejestrować dźwięk i obraz przy użyciu kamery z wbudowanym mikrofonem wielokierunkowym. Kamera VB-S910F rejestruje dźwięk, filtrując szumy tła i niechciane echo. Ponadto mikrofon umożliwia korzystanie z funkcji wyzwalania alarmów dźwiękiem - nagrywanie filmu rozpoczyna się po wykryciu dźwięku.

Łatwa instalacja i zarządzanie


Kamera VB-S910F jest szybka i łatwa w instalacji, co pomaga utrzymać niskie koszty projektu. Narzędzie firmy Canon do zarządzania pojedynczymi kamerami i grupami (CCMT) zapewnia całkowitą kontrolę dzięki doskonałym funkcjom konfiguracji i zarządzania. W celu zapewnienia optymalnej jakości obrazu i kontroli nad transferem danych technologia Motion Adaptive Noise Reduction dynamicznie steruje poziomem redukcji szumów.

Funkcja inteligentnego wykrywania zagrożeń


15 wbudowanych profili analizy materiału wideo umożliwia operatorom kamer wydajną i skuteczną realizację zadań w zakresie monitoringu. Zaawansowane funkcje inteligentne zapewniają automatyczne wykrywanie zagrożeń. Powiadamiają one operatorów o podejrzanym zachowaniu, jednocześnie minimalizując wymagania dotyczące ilości wymaganej pamięci masowej oraz przepustowości.

Wszechstronna obsługa urządzeń przenośnych


Nowa architektura oprogramowania układowego kamery VB-S910F jest kompatybilna ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami internetowymi i urządzeniami przenośnymi, umożliwiając zmianę ustawień kamery i wyświetlanie obrazu na żywo. Zgodność z profilem ONVIF S zapewnia kompatybilność z dotychczasowymi systemami innych firm.

*ONVIF® jest zastrzeżonym znakiem towarowym organizacji Onvif, Inc.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon VB-S910F, jego cechach i możliwościach.

Digic DV III

Zarządzanie jakością obrazu i sterowaniem

DIGIC NET II

Wydajne przetwarzanie sieciowe

Optical 3.5x zoom

Powiększenie optyczne z wysoką jakością obrazu

Digital 4x zoom

Rozbudowane opcje zoomu

Digital PTZ

Funkcja wirtualnego sterowania PTZ

Full HD

Rozdzielczość Full HD

Auto SSC

Automatyczna funkcja inteligentnej kontroli zacienionych obszarów (Auto SSC)

Intelligent Function

Analiza zawartości wideo

microSD

Nagrywanie lokalne

Simple Camera Setting

Łatwa konfiguracja

 • Jednostka główna VB-910F
 • Instalacyjny dysk CD-ROM
 • Instrukcja instalacji
 • Ulotka do karty gwarancyjnej

Kalkulator kąta widzenia (AOV)

Kalkulator wymaganego miejsca na dysku (RDS)

Symulator układu aparatów (CLS)