Canon VB-S900F

VB-S900F

Stałopozycyjna minikamera sieciowa Full HD typu box z nową technologią wykorzystującą bardzo mały obiektyw. Dzięki niewielkim rozmiarom ta kamera idealnie nadaje się do dyskretnego monitorowania pomieszczeń w wielu różnych obiektach komercyjnych.

/Images/VB-S900F_tcm125-1465242.jpg

Korzyści

  • Stałopozycyjna minikamera typu box
  • Rozdzielczość Full HD przy 30 kl./s
  • Matryca CMOS zapewniająca wysoką wydajność przy słabym oświetleniu
  • Obiektyw szerokokątny firmy Canon o wysokiej rozdzielczości
  • Obsługa wielu strumieni danych w formatach MJPEG i H.264
  • Bezpośrednie nagrywanie/odtwarzanie na karcie MicroSD (o pojemności do 64 GB)

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon VB-S900F

Rozdzielczość Full HD


Model VB-S900F – bardzo niewielka stałopozycyjna kamera sieciowa typu box – zapewnia rozdzielczość Full HD (1920 x 1080) przy 30 kl./s. Matryca CMOS rejestruje obraz o imponującej jakości bez prześwitywania kolorów i rozmytych linii. Automatyczna funkcja SSC (Smart Shade Control) optymalizuje ekspozycję, poprawiając jasne i ciemne partie obrazu z oświetleniem od tyłu lub w warunkach słabego oświetlenia, dzięki czemu kamera dobrze spisuje się tak za dnia, jak i w nocy.

Bardzo wysokiej jakości obiektyw firmy Canon.


Zastosowany w kamerze bardzo niewielki obiektyw szerokokątny zapewniający kąt widzenia 96°. Szeroki kąt widzenia i niski poziom zniekształceń sprawiają, że wysokiej jakości obiektyw F/1,6 firmy Canon dostarcza więcej światła do matrycy kamery, co pozwala uzyskać jaśniejszy obraz o lepszych parametrach.

Podwójne procesory obrazu


Podwójne procesory obrazu, DIGIC DV III i DIGIC NET II, umożliwiają płynne rejestrowanie, przetwarzanie, kodowanie i przesyłanie obrazów. Oprogramowanie wewnętrzne zostało opracowane od nowa i umożliwia obsługę wielu strumieni danych H.264 i/lub MJPEG w jakości HD lub niższych rozdzielczościach. Oprócz obsługi wielu strumieni danych kamera umożliwia także jednoczesne przesyłanie strumieniowe. Mechanizm kodowania H.264 rejestruje film o wysokiej jakości i wysokim poziomie kompresji, co umożliwia płynne monitorowanie w różnych środowiskach.

Łatwa integracja z systemem.


Integracja kamery z systemem jest bezproblemowa dzięki zastosowaniu odpowiedniego pakietu SDK i zgodności z protokołem HTTP. Firma Canon jest pełnoprawnym członkiem ONVIF, branżowego forum do spraw tworzenia globalnego standardu interfejsu fizycznego zabezpieczenia opartego na protokole IP. Zgodność z najnowszymi standardami ONVIF 2.2 i Profile S umożliwia współpracę z urządzeniami obsługującym standard ONVIF, oraz oprogramowaniem do zarządzania obrazem wideo.

Kompleksowa analityka w urządzeniu.


Jak na tak niewielkie urządzenie kamera VB-S900F ma wyjątkowo bogaty zestaw zaawansowanych funkcji. Obejmuje on: Rozpoznawanie objektór ruchomych, Wykrywanie porzuconych i usuniętych obiektów, Wykrywanie ingerencji w kamerę, Śledzenie ruchu, Detekcja dźwięku. Normalnie zmiany w warunkach oświetlenia zakłócają działanie mechanizmu analitycznego kamery, ale nowe produkty firmy Canon automatycznie zmieniają ustawienia w ciągu 20 sekund od wykrycia znaczącego wzrostu lub spadku jasności. To rozwiązanie ogranicza do minimum zakłócenia wykonywanej analizy.

Prosta i wygodna instalacja.


Technologia PoE (Power over Ethernet) i zgodność ze standardem IEEE802.3af umożliwiają używanie jednego kabla LAN do zasilania kamery oraz do przesyłania danych obrazu i dźwięku w przypadku połączenia z urządzeniem pośrednim lub switchem PoE. Funkcja PoE działa w instalacjach o długości do 100 m, podczas gdy zasilanie prądem przemiennym zapewnia elastyczność instalacji o długości do 500 m.

Specyfikacja produktu

Więcej informacji o produkcie Canon VB-S900F, jego cechach i możliwościach.

DIGIC NET II

Wydajne przetwarzanie sieciowe

Digic DV III

Zarządzanie jakością obrazu i sterowaniem

Full HD

Rozdzielczość Full HD

Intelligent Function

Analiza zawartości wideo

Power over Ethernet

PoE (Power over Ethernet)

microSD

Nagrywanie lokalne

CCMT

Zarządzanie wieloma kamerami

VB-S900F
  • Moduł główny VB-S900F
  • Instalacyjny dysk CD-ROM
  • Instrukcja instalacji
  • Ulotka do karty gwarancyjnej