Canon VB-S800D

VB-S800D

Dostępna wersja minikopułkowa typu PT (VB-S31D) oraz minikopułkowa stałopozycyjna (VB-S800D) Kamery sieciowe Full HD z nową technologią bardzo małego obiektywu zmiennoogniskowego. Wewnętrzna kamera idealna do monitorowania pomieszczeń w środowiskach handlowych, edukacyjnych i biznesowych.

VB-S800D

Korzyści

 • Rozdzielczość Full HD przy 30 kl./s
 • Matryca CMOS zapewniająca wysoką wydajność przy słabym oświetleniu
 • Obiektyw szerokokątny F/1,6 firmy Canon
 • Dostępna wersja minikopułkowa typu PT oraz minikopułkowa stałopozycyjna
 • Obsługa wielu strumieni danych w formatach MJPEG i H.264
 • Bezpośrednie nagrywanie/odtwarzanie na karcie MicroSD (o pojemności do 64 GB)

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon VB-S800D

Wysoka jakość obrazu


Bardzo niewielkie kamery sieciowe VB-S31D (minikopułkowa typu PT) i VB-S800D (minikopułkowa stałopozycyjna) zapewniają rozdzielczość Full HD (1920 x 1080) przy 30 kl./s. Matryca CMOS rejestruje obraz o imponującej jakości bez prześwitywania kolorów i rozmytych linii. Automatyczna funkcja SSC (Smart Shade Control) optymalizuje ekspozycję, poprawiając jasne i ciemne partie obrazu z oświetleniem od tyłu lub w warunkach słabego oświetlenia, dzięki czemu kamera dobrze spisuje się tak za dnia, jak i w nocy.

Najwyższej jakości obiektywy firmy Canon.


Zastosowane w kamerach bardzo niewielkie obiektywy szerokokątne zapewniają kąt widzenia 95°. Dodatkowo kamera VB-S31D ma funkcję PT (obracania i wychylania), która pozwala w prosty sposób ustawiać kamerę w zaprogramowanych położeniach. Szeroki kąt widzenia i niski poziom zniekształceń sprawiają, że wysokiej jakości obiektyw F/1,6 firmy Canon dostarcza więcej światła do matrycy kamery, co pozwala uzyskać jaśniejszy obraz o lepszych parametrach.

Podwójne procesory obrazu


Podwójne procesory obrazu, DIGIC DV III i DIGIC NET II, umożliwiają płynne rejestrowanie, przetwarzanie, kodowanie i przesyłanie obrazów. Oprogramowanie wewnętrzne zostało opracowane od nowa i umożliwia obsługę wielu strumieni danych H.264 i/lub MJPEG w jakości HD lub niższych rozdzielczościach. Oprócz obsługi wielu strumieni danych kamery umożliwiają także jednoczesne przesyłanie strumieniowe. Mechanizm kodowania H.264 rejestruje film o wysokiej jakości i wysokim poziomie kompresji, co umożliwia płynne monitorowanie w różnych środowiskach.

Łatwa integracja i kompatybilność.


Integracja obu kamer jest bezproblemowa dzięki zastosowaniu odpowiedniego pakietu SDK i zgodności z protokołem HTTP. Zgodność z najnowszymi standardami ONVIF 2.2 i Profile S umożliwia współpracę z urządzeniami obsługującym standard ONVIF i oprogramowaniem do zarządzania obrazem wideo.

Kompleksowa analityka w urządzeniu.


Obie kamery oferują ten sam wszechstronny zestaw inteligentnych funkcji, który obejmuje wykrywanie ruchomych obiektów, porzuconych obiektów, usuniętych obiektów, ingerencji w kamerę, przechodzenia i głośności. Normalnie zmiany w warunkach oświetlenia zakłócają działanie mechanizmu analitycznego kamery, ale nowe produkty firmy Canon automatycznie zmieniają ustawienia w ciągu 20 sekund od wykrycia znaczącego wzrostu lub spadku jasności. To rozwiązanie ogranicza do minimum zakłócenia wykonywanej analizy.

Elastyczna i łatwa instalacja.


Technologia PoE (Power over Ethernet) i zgodność ze standardem IEEE802.3af umożliwiają używanie jednego kabla LAN do zasilania kamery oraz do przesyłania danych obrazu i dźwięku w przypadku połączenia z urządzeniem pośrednim lub switchem PoE. Funkcja PoE działa w instalacjach o długości do 100 m, podczas gdy zasilanie prądem przemiennym zapewnia elastyczność instalacji o długości do 500 m.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon VB-S800D, jego cechach i możliwościach.

DIGIC NET II

Wydajne przetwarzanie sieciowe

Digic DV III

Zarządzanie jakością obrazu i sterowaniem

Full HD

Rozdzielczość Full HD

Intelligent Function

Analiza zawartości wideo

Power over Ethernet

PoE (Power over Ethernet)

microSD

Nagrywanie lokalne

CCMT

Zarządzanie wieloma kamerami

 • Moduł główny VB-S800D
 • Instalacyjny dysk CD-ROM
 • Przewód bezpieczeństwa zapobiegający upadkom
 • Śruba przewodu bezpieczeństwa
 • Szablon instalacji kamery
 • Instrukcja instalacji
 • Ulotka do karty gwarancyjnej

Kalkulator kąta widzenia (AOV)

Kalkulator wymaganego miejsca na dysku (RDS)

Symulator układu aparatów (CLS)