Canon VB-S31D

VB-S31D

Dostępna wersja minikopułkowa typu PT (VB-S31D) oraz minikopułkowa stałopozycyjna (VB-S800D) Kamery sieciowe Full HD z nową technologią bardzo małego obiektywu zmiennoogniskowego. Wewnętrzna kamera idealna do monitorowania pomieszczeń w środowiskach handlowych, edukacyjnych i biznesowych.

/Images/VB-S31D_tcm125-1465236.jpg

Korzyści

 • Rozdzielczość Full HD przy 30 kl./s
 • Matryca CMOS zapewniająca wysoką wydajność przy słabym oświetleniu
 • Obiektyw szerokokątny F/1,6 firmy Canon
 • Dostępna wersja minikopułkowa typu PT oraz minikopułkowa stałopozycyjna
 • Obsługa wielu strumieni danych w formatach MJPEG i H.264
 • Bezpośrednie nagrywanie/odtwarzanie na karcie MicroSD (o pojemności do 64 GB)

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon VB-S31D

Wysoka jakość obrazu


Bardzo niewielkie kamery sieciowe VB-S31D (minikopułkowa typu PT) i VB-S800D (minikopułkowa stałopozycyjna) zapewniają rozdzielczość Full HD (1920 x 1080) przy 30 kl./s. Matryca CMOS rejestruje obraz o imponującej jakości bez prześwitywania kolorów i rozmytych linii. Automatyczna funkcja SSC (Smart Shade Control) optymalizuje ekspozycję, poprawiając jasne i ciemne partie obrazu z oświetleniem od tyłu lub w warunkach słabego oświetlenia, dzięki czemu kamera dobrze spisuje się tak za dnia, jak i w nocy.

Najwyższej jakości obiektywy firmy Canon.


Zastosowane w kamerach bardzo niewielkie obiektywy szerokokątne zapewniają kąt widzenia 95°. Dodatkowo kamera VB-S31D ma funkcję PT (obracania i wychylania), która pozwala w prosty sposób ustawiać kamerę w zaprogramowanych położeniach. Szeroki kąt widzenia i niski poziom zniekształceń sprawiają, że wysokiej jakości obiektyw F/1,6 firmy Canon dostarcza więcej światła do matrycy kamery, co pozwala uzyskać jaśniejszy obraz o lepszych parametrach.

Podwójne procesory obrazu


Podwójne procesory obrazu, DIGIC DV III i DIGIC NET II, umożliwiają płynne rejestrowanie, przetwarzanie, kodowanie i przesyłanie obrazów. Oprogramowanie wewnętrzne zostało opracowane od nowa i umożliwia obsługę wielu strumieni danych H.264 i/lub MJPEG w jakości HD lub niższych rozdzielczościach. Oprócz obsługi wielu strumieni danych kamery umożliwiają także jednoczesne przesyłanie strumieniowe. Mechanizm kodowania H.264 rejestruje film o wysokiej jakości i wysokim poziomie kompresji, co umożliwia płynne monitorowanie w różnych środowiskach.

Łatwa integracja i kompatybilność.


Integracja obu kamer jest bezproblemowa dzięki zastosowaniu odpowiedniego pakietu SDK i zgodności z protokołem HTTP. Zgodność z najnowszymi standardami ONVIF 2.2 i Profile S umożliwia współpracę z urządzeniami obsługującym standard ONVIF i oprogramowaniem do zarządzania obrazem wideo.

Kompleksowa analityka w urządzeniu.


Obie kamery oferują ten sam wszechstronny zestaw inteligentnych funkcji, który obejmuje wykrywanie ruchomych obiektów, porzuconych obiektów, usuniętych obiektów, ingerencji w kamerę, przechodzenia i głośności. Normalnie zmiany w warunkach oświetlenia zakłócają działanie mechanizmu analitycznego kamery, ale nowe produkty firmy Canon automatycznie zmieniają ustawienia w ciągu 20 sekund od wykrycia znaczącego wzrostu lub spadku jasności. To rozwiązanie ogranicza do minimum zakłócenia wykonywanej analizy.

Elastyczna i łatwa instalacja.


Technologia PoE (Power over Ethernet) i zgodność ze standardem IEEE802.3af umożliwiają używanie jednego kabla LAN do zasilania kamery oraz do przesyłania danych obrazu i dźwięku w przypadku połączenia z urządzeniem pośrednim lub switchem PoE. Funkcja PoE działa w instalacjach o długości do 100 m, podczas gdy zasilanie prądem przemiennym zapewnia elastyczność instalacji o długości do 500 m.

Specyfikacja produktu

Więcej informacji o produkcie Canon VB-S31D, jego cechach i możliwościach.

DIGIC NET II

Wydajne przetwarzanie sieciowe

Digic DV III

Zarządzanie jakością obrazu i sterowaniem

Full HD

Rozdzielczość Full HD

PT

Ruch w lewo/prawo i w górę/dół

Drag to move

Łatwe sterowanie PTZ

Area zoom

Łatwe namierzanie

Intelligent Function

Analiza zawartości wideo

Power over Ethernet

PoE (Power over Ethernet)

microSD

Nagrywanie lokalne

CCMT

Zarządzanie wieloma kamerami

VB-S31D
 • Moduł główny VB-S31D
 • Instalacyjny dysk CD-ROM
 • Przewód bezpieczeństwa zapobiegający upadkom
 • Śruba przewodu bezpieczeństwa
 • Szablon instalacji kamery
 • Podręcznik instalacji (J)
 • Ulotka do karty gwarancyjnej