Canon VB-S30D

VB-S30D

Łatwa w instalacji minikopułkowa kamera sieciowa PTZ Full HD z nową technologią wykorzystującą bardzo mały obiektyw zmiennoogniskowy. Idealna do zabezpieczania i monitorowania pomieszczeń w firmach i obiektach użytkowych.

VB-S30D

Korzyści

 • Bardzo mała kamera minikopułkowa typu PTZ
 • Rozdzielczość Full HD przy 30 kl./s
 • Matryca CMOS zapewniająca wysoką wydajność przy słabym oświetleniu
 • Obiektyw szerokokątny Canon o wysokiej rozdzielczości z 3,5-krotnym zoomem optycznym (4-krotnym cyfrowym)
 • Obsługa wielu strumieni danych w formatach MJPEG i H.264
 • Bezpośrednie nagrywanie/odtwarzanie na karcie MicroSD (o pojemności do 64 GB)
 • Zgodność ze standardami ONVIF 2.2 i Profile S.

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon VB-S30D

Rozdzielczość Full HD


Bardzo niewielka minikopułkowa kamera sieciowa PTZ VB-S30D zapewnia rozdzielczość Full HD (1920 x 1080) przy 30 kl./s. Matryca CMOS rejestruje obraz o imponującej jakości bez prześwitywania kolorów i rozmytych linii. Automatyczna funkcja SSC (Smart Shade Control) optymalizuje ekspozycję, poprawiając jasne i ciemne partie obrazu z oświetleniem od tyłu lub w warunkach słabego oświetlenia, dzięki czemu kamera dobrze spisuje się tak za dnia, jak i w nocy.

Obiektyw wysokiej jakości


Nowy, bardzo mały obiektyw szerokokątny z 3,5-krotnym zoomem optycznym (i dodatkowym 4-krotnym zoomem cyfrowym). Funkcja PTZ (obracanie, wychylanie, przybliżanie) pozwala w prosty sposób ustawiać kamerę w zaprogramowanych położeniach. Szeroki kąt widzenia i niski poziom zniekształceń sprawiają, że wysokiej jakości obiektyw firmy Canon dostarcza więcej światła do matrycy kamery, co pozwala uzyskać jaśniejszy obraz o lepszych parametrach.

Podwójne procesory obrazu


Podwójne procesory obrazu, DIGIC DV III i DIGIC NET II, umożliwiają płynne rejestrowanie, przetwarzanie, kodowanie i przesyłanie obrazów. Oprogramowanie wewnętrzne zostało opracowane od nowa i umożliwia obsługę wielu strumieni danych H.264 i/lub MJPEG w jakości HD lub niższych rozdzielczościach. Oprócz obsługi wielu strumieni danych kamery umożliwiają także jednoczesne przesyłanie strumieniowe. Mechanizm kodowania H.264 rejestruje film o wysokiej jakości i wysokim poziomie kompresji, co umożliwia płynne monitorowanie w różnych środowiskach.

Zgodność ze standardami i wygoda użytkowania


Integracja kamery VB-S30D z systemem jest bezproblemowa dzięki zastosowaniu odpowiedniego pakietu SDK i zgodności z protokołem HTTP. Firma Canon jest pełnoprawnym członkiem ONVIF, branżowego forum do spraw tworzenia globalnego standardu interfejsu fizycznego zabezpieczenia opartego na protokole IP. Zgodność z najnowszymi standardami ONVIF 2.2 i Profile S umożliwia współpracę z urządzeniami obsługującym standard ONVIF i oprogramowaniem do zarządzania obrazem wideo.

Analiza osadzona


Wszechstronny zestaw inteligentnych funkcji obejmuje wykrywanie ruchomych obiektów, porzuconych obiektów, usuniętych obiektów, ingerencji w kamerę, przechodzenia i głośności. Normalnie zmiany w warunkach oświetlenia zakłócają działanie mechanizmu analitycznego kamery, ale nowe produkty firmy Canon automatycznie zmieniają ustawienia w ciągu 20 sekund od wykrycia znaczącego wzrostu lub spadku jasności. To rozwiązanie ogranicza do minimum zakłócenia wykonywanej analizy.

Prosta i wygodna instalacja


Technologia PoE (Power over Ethernet) i zgodność ze standardem IEEE802.3af umożliwiają używanie jednego kabla LAN do zasilania kamery oraz do przesyłania danych obrazu i dźwięku w przypadku połączenia z urządzeniem pośrednim lub switchem PoE. Funkcja PoE działa w instalacjach o długości do 100 m, podczas gdy zasilanie prądem przemiennym zapewnia elastyczność instalacji o długości do 500 m.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon VB-S30D, jego cechach i możliwościach.

DIGIC NET II

Wydajne przetwarzanie sieciowe

Digic DV III

Zarządzanie jakością obrazu i sterowaniem

Full HD

Rozdzielczość Full HD

PTZ

PTZ

Drag to move

Łatwe sterowanie PTZ

Area zoom

Łatwe namierzanie

Intelligent Function

Analiza zawartości wideo

Power over Ethernet

PoE (Power over Ethernet)

microSD

Nagrywanie lokalne

CCMT

Zarządzanie wieloma kamerami

 • Moduł główny VB-S30D
 • Instalacyjny dysk CD-ROM
 • Przewód bezpieczeństwa zapobiegający upadkom
 • Śruba przewodu bezpieczeństwa
 • Szablon instalacji kamery
 • Instrukcja instalacji
 • Ulotka do karty gwarancyjnej

Kalkulator kąta widzenia (AOV)

Kalkulator wymaganego miejsca na dysku (RDS)

Symulator układu aparatów (CLS)