Canon VB-R13

VB-R13

Uniwersalna, wewnętrzna kamera sieciowa PTZ wyróżniająca się doskonałymi efektami pracy w słabym oświetleniu i wyposażona w obiektyw z przesłoną f/1,4-4,8, 30-krotny zoom cyfrowy, matrycę CMOS 1/3” Full HD, funkcję ciągłego obrotu w zakresie 360° oraz wiele funkcji analizy.

/Images/VB-R13_tcm125-1418472.jpg

Korzyści

 • 30-krotny zoom optyczny z szybką i dokładną automatyczną regulacją ostrości i doskonałymi wynikami pracy w słabym oświetleniu
 • Funkcje ciągłego obrotu i automatycznego obracania obrazu umożliwiają dokładne śledzenie obiektów
 • Zaawansowany zoom cyfrowy zwiększa współczynnik powiększenia kamery z zachowaniem jakości obrazu
 • Technologie Motion Adaptive Noise Reduction i Area-Specific Data Size Reduction (ADSR) utrzymują wysoką jakość obrazu wideo przy jednoczesnym obniżeniu poziomu wykorzystania przepustowości
 • Wbudowane funkcje analizy umożliwiają zaawansowane i wydajne wykrywanie zagrożeń
 • Konfiguracja i obsługa transmisji strumieniowej na żywo z poziomu wielu przeglądarek internetowych i urządzeń mobilnych
 • Zgodność z Profilem S i Profilem G ONVIF®

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon VB-R13

Wyraźne obrazy w jakości Full HD umożliwiają zaawansowany monitoring wewnętrzny


Matryca CMOS 1/3” Full HD sprawia, że wewnętrzna kamera sieciowa VB-R13 rejestruje obrazy z niesamowitą szczegółowością nawet w słabym oświetleniu. Kamera VB-R13 łączy wysokiej jakości optykę z funkcjami szybkiej automatycznej regulacji ostrości, inteligentnej kontroli zacienionych obszarów (SSC) oraz kompensacji zamglenia (SSC), aby jeszcze lepiej wydobywać szczegóły nawet w trudnych warunkach oświetlenia. Funkcje automatycznego obracania obrazu i ciągłego obrotu w zakresie 360° z prędkością 450° na sekundę umożliwiają szybkie i dokładne śledzenie obiektów.

Potężny zoom umożliwia dokładne przyjrzenie się sytuacji


30-krotny zoom optyczny i 20-krotny zoom cyfrowy sprawiają, że kamera VB-R13 doskonale sprawdza się w zastosowaniach związanych z monitoringiem. Gdy zoom optyczny osiąga swój maksymalny zakres, zaawansowany zoom cyfrowy zastępuje obrazy o niskiej rozdzielczości wykadrowanymi obrazami, jeszcze bardziej zwiększając współczynnik powiększenia w kamerze i maksymalnie poprawiając jakość obrazu. Konstrukcja obiektywu oparta na elementach asferycznych i soczewkach o wyjątkowo niskiej dyspersji (High UD) zapobiega powstawaniu aberracji chromatycznych i umożliwia uzyskanie obrazów o wysokiej rozdzielczości bez względu na odległość.

Obrazy o wysokim stopniu szczegółowości nawet przy użyciu maksymalnej ogniskowej i w słabym oświetleniu


Niesamowite obrazy nawet w prawie całkowitej ciemności. Kamera VB-R13 umożliwia rejestrowanie wyraźnych obrazów przy oświetleniu do 0,05 luksa w przypadku kolorowych obrazów i 0,002 luksa w przypadku obrazów monochromatycznych. Technologia Area-specific Data Size Reduction (ADSR) zachowuje rozdzielczość konkretnych obszarów, pozwalając na bardziej wydajne wykorzystanie przepustowości sieci. Z kolei zaawansowana technologia Motion Adaptive Noise Reduction monitoruje kadr i dynamicznie koryguje zakłócenia spowodowane słabym oświetleniem w celu uzyskania optymalnej jakości obrazu.

Zaprojektowana z myślą o cyfrowej przyszłości


Kamera VB-R13 umożliwia wyświetlanie obrazu i przeprowadzanie konfiguracji jej ustawień z poziomu wielu różnych przeglądarek i urządzeń przenośnych, co pozwala na zdalne wyświetlanie obrazu na żywo w środowisku urządzeń przenośnych. Kamerę VB-R13 może szybko i łatwo zintegrować z istniejącą siecią urządzeń do monitoringu. Narzędzie do zarządzania kamerą (CCMT) znacznie ułatwia konfigurację ustawień urządzenia, a zgodność z Profilem S i G ONVIF zapewnia maksymalną kompatybilność z systemami innych firm.

Elastyczne narzędzie do monitoringu


Od konfiguracji w sieci Ethernet po zapis na karcie pamięci masowej SD – kamera VB-R13 sprawdzi się w każdym zastosowaniu wewnętrznym. Dwukierunkowy dźwięk, opcje wejścia/wyjścia służące do informowania o zagrożeniach, 256 zaprogramowanych położeń i pięć tras kamery oraz wbudowane profile analizy sprawiają, że monitorowanie jest wyjątkowo łatwe.

 • *ONVIF® jest zastrzeżonym znakiem towarowym organizacji Onvif, Inc.

Specyfikacja produktu

Więcej informacji o produkcie Canon VB-R13, jego cechach i możliwościach.

Digic DV III

Zarządzanie jakością obrazu i sterowaniem

DIGIC NET II

Wydajne przetwarzanie sieciowe

Optical 30x zoom

Powiększenie optyczne z wysoką jakością obrazu

enhanced digital zoom

Ulepszone powiększenie cyfrowe

Full HD

Rozdzielczość Full HD

360_degree_Revolving

Obracanie ciągłe

Auto SSC

Automatyczna funkcja inteligentnej kontroli zacienionych obszarów (Auto SSC)

Intelligent Function

Analiza zawartości wideo

Simple Camera Setting

Łatwa konfiguracja

AC DC PoE

Różne opcje zasilania

SD Card

Nagrywanie lokalne

VB-R13
 • Jednostka główna VB-R13
 • Instalacyjny dysk CD-ROM
 • Płyta do montażu na suficie
 • Klucz
 • Szablon
 • Złącze zasilania
 • Instrukcja instalacji
 • Karta gwarancyjna (J)
 • Ulotka do karty gwarancyjnej
 • Przestroga dotycząca używania kart pamięci