Canon VB-R13

VB-R13

Uniwersalna, wewnętrzna kamera sieciowa PTZ wyróżniająca się doskonałymi efektami pracy w słabym oświetleniu i wyposażona w obiektyw z przesłoną f/1,4-4,8, 30-krotny zoom cyfrowy, matrycę CMOS 1/3” Full HD, funkcję ciągłego obrotu w zakresie 360° oraz wiele funkcji analizy.

/Images/VB-R13_tcm125-1418472.jpg

Korzyści

 • 30-krotny zoom optyczny z szybką i dokładną automatyczną regulacją ostrości i doskonałymi wynikami pracy w słabym oświetleniu
 • Funkcje ciągłego obrotu i automatycznego obracania obrazu umożliwiają dokładne śledzenie obiektów
 • Zaawansowany zoom cyfrowy zwiększa współczynnik powiększenia kamery z zachowaniem jakości obrazu
 • Technologie Motion Adaptive Noise Reduction i Area-Specific Data Size Reduction (ADSR) utrzymują wysoką jakość obrazu wideo przy jednoczesnym obniżeniu poziomu wykorzystania przepustowości
 • Wbudowane funkcje analizy umożliwiają zaawansowane i wydajne wykrywanie zagrożeń
 • Konfiguracja i obsługa transmisji strumieniowej na żywo z poziomu wielu przeglądarek internetowych i urządzeń mobilnych
 • Zgodność z Profilem S i Profilem G ONVIF®

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon VB-R13

Wyraźne obrazy w jakości Full HD umożliwiają zaawansowany monitoring wewnętrzny


Matryca CMOS 1/3” Full HD sprawia, że wewnętrzna kamera sieciowa VB-R13 rejestruje obrazy z niesamowitą szczegółowością nawet w słabym oświetleniu. Kamera VB-R13 łączy wysokiej jakości optykę z funkcjami szybkiej automatycznej regulacji ostrości, inteligentnej kontroli zacienionych obszarów (SSC) oraz kompensacji zamglenia (SSC), aby jeszcze lepiej wydobywać szczegóły nawet w trudnych warunkach oświetlenia. Funkcje automatycznego obracania obrazu i ciągłego obrotu w zakresie 360° z prędkością 450° na sekundę umożliwiają szybkie i dokładne śledzenie obiektów.

Potężny zoom umożliwia dokładne przyjrzenie się sytuacji


30-krotny zoom optyczny i 20-krotny zoom cyfrowy sprawiają, że kamera VB-R13 doskonale sprawdza się w zastosowaniach związanych z monitoringiem. Gdy zoom optyczny osiąga swój maksymalny zakres, zaawansowany zoom cyfrowy zastępuje obrazy o niskiej rozdzielczości wykadrowanymi obrazami, jeszcze bardziej zwiększając współczynnik powiększenia w kamerze i maksymalnie poprawiając jakość obrazu. Konstrukcja obiektywu oparta na elementach asferycznych i soczewkach o wyjątkowo niskiej dyspersji (High UD) zapobiega powstawaniu aberracji chromatycznych i umożliwia uzyskanie obrazów o wysokiej rozdzielczości bez względu na odległość.

Obrazy o wysokim stopniu szczegółowości nawet przy użyciu maksymalnej ogniskowej i w słabym oświetleniu


Niesamowite obrazy nawet w prawie całkowitej ciemności. Kamera VB-R13 umożliwia rejestrowanie wyraźnych obrazów przy oświetleniu do 0,05 luksa w przypadku kolorowych obrazów i 0,002 luksa w przypadku obrazów monochromatycznych. Technologia Area-specific Data Size Reduction (ADSR) zachowuje rozdzielczość konkretnych obszarów, pozwalając na bardziej wydajne wykorzystanie przepustowości sieci. Z kolei zaawansowana technologia Motion Adaptive Noise Reduction monitoruje kadr i dynamicznie koryguje zakłócenia spowodowane słabym oświetleniem w celu uzyskania optymalnej jakości obrazu.

Zaprojektowana z myślą o cyfrowej przyszłości


Kamera VB-R13 umożliwia wyświetlanie obrazu i przeprowadzanie konfiguracji jej ustawień z poziomu wielu różnych przeglądarek i urządzeń przenośnych, co pozwala na zdalne wyświetlanie obrazu na żywo w środowisku urządzeń przenośnych. Kamerę VB-R13 może szybko i łatwo zintegrować z istniejącą siecią urządzeń do monitoringu. Narzędzie do zarządzania kamerą (CCMT) znacznie ułatwia konfigurację ustawień urządzenia, a zgodność z Profilem S i G ONVIF zapewnia maksymalną kompatybilność z systemami innych firm.

Elastyczne narzędzie do monitoringu


Od konfiguracji w sieci Ethernet po zapis na karcie pamięci masowej SD – kamera VB-R13 sprawdzi się w każdym zastosowaniu wewnętrznym. Dwukierunkowy dźwięk, opcje wejścia/wyjścia służące do informowania o zagrożeniach, 256 zaprogramowanych położeń i pięć tras kamery oraz wbudowane profile analizy sprawiają, że monitorowanie jest wyjątkowo łatwe.

 • *ONVIF® jest zastrzeżonym znakiem towarowym organizacji Onvif, Inc.

Specyfikacja produktu

Więcej informacji o produkcie Canon VB-R13, jego cechach i możliwościach.

Digic DV III

Zarządzanie jakością obrazu i sterowaniem

DIGIC NET II

Wydajne przetwarzanie sieciowe

Optical 30x zoom

Powiększenie optyczne z wysoką jakością obrazu

enhanced digital zoom

Ulepszone powiększenie cyfrowe

Full HD

Rozdzielczość Full HD

360_degree_Revolving

Obracanie ciągłe

Automatyczna funkcja inteligentnej kontroli zacienionych obszarów (Auto SSC)

Intelligent Function

Analiza zawartości wideo

Łatwa konfiguracja

AC DC PoE

Różne opcje zasilania

SD Card

Nagrywanie lokalne

VB-R13
 • Jednostka główna VB-R13
 • Instalacyjny dysk CD-ROM
 • Płyta do montażu na suficie
 • Klucz
 • Szablon
 • Złącze zasilania
 • Instrukcja instalacji
 • Karta gwarancyjna (J)
 • Ulotka do karty gwarancyjnej
 • Przestroga dotycząca używania kart pamięci