Canon VB-M741LE

VB-M741LE

Korzyści

 • Zaawansowana, działająca w podczerwieni kamera typu bullet, zapewniająca wysoką jakość obrazu w dzień i w nocy
 • Zapewnia monitoring przy zerowym oświetleniu dzięki wbudowanej technologii podczerwieni, a także niezwykle szeroki kąt widzenia
 • Przygotowana do użytku zewnętrznego dzięki dodatkowej ochronie przed warunkami pogodowymi
 • Uruchamianie i praca w ekstremalnie niskich temperaturach
 • Łatwa instalacja dzięki zdalnej konfiguracji i prostemu okablowaniu

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon VB-M741LE

Zaawansowana, działająca w podczerwieni kamera typu bullet, zapewniająca wysoką jakość obrazu w dzień i w nocy


Kamera zapewnia ochronę wykorzystując wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 1,3 MP w dzień oraz w nocy, dzięki niezwykle czułej matrycę CMOS, a także z funkcji rzeczywistego przełączania trybu dziennego i nocnego. Kamera VB-M741LE posiada także wbudowany promiennik IR LED, który zapewnia pokrycie do 30 m w całkowitej ciemności. Zoptymalizowana szybkość transmisji H.264 oraz technologia ADSR umożliwiają lepsze sterowanie danych i pozwalają operatorom na dowolne definiowanie obszarów obserwacji, w których wymagana jest najlepsza jakość obrazu.

Zapewnia monitoring przy zerowym oświetleniu dzięki wbudowanej technologii podczerwieni, a także niezwykle szeroki kąt widzenia


Obiektyw z soczewkami Super-UD z szeroką przesłoną f/1,2-1,8 oraz 2,4-krotnym zoomem optycznym zapewnia jasny i ostry obraz, nawet podczas pracy przy słabym oświetleniu, a niezwykle szeroki kąt widzenia w poziomie (113,4°) zapewnia doskonałe wyniki podczas monitorowania szerokich obszarów. Obiektyw z korekcją podczerwieni nie tylko zapewnia idealnie wyraźny obraz w dzień i w nocy, ale także poprawia wydajność podczas pracy przy słabym oświetleniu. Minimalny poziom oświetlenia obiektu wynosi 0,02 luksa (w kolorze) lub nawet 0,001 luksa (monochromatycznie). Funkcja kompensacji mgły automatycznie dostosowuje kontrast obrazu, aby zapewnić lepszą widoczność, także w przypadku smogu.

Łatwa instalacja dzięki zdalnej konfiguracji i prostemu okablowaniu


Kamerę VB-M741LE wyposażono w pojedyncze wyprowadzenie przewodów i mechanizm PTRZ, co pozwala zmniejszyć czas i koszt instalacji. Kamera wyposażona jest w wejścia audio i alarmu, a operatorzy mogą z łatwością identyfikować alarmujące sytuacje dzięki szerokiej gamie wbudowanych, inteligentnych funkcji detekcji, które automatycznie rozpoczynają nagrywanie. Rozwiązania technologiczne: funkcja wykrywania intruzów, która umożliwia identyfikację poruszających się obiektów po wkroczeniu w dany obszar, oraz funkcja wykrywania krzyku, rozpoznająca nietypowe dźwięki wydawane przez ludzi, takie jak krzyki lub nawoływania.

Przygotowana do użytku zewnętrznego dzięki dodatkowej ochronie przed warunkami pogodowymi


Kamera VB-M741LE jest przystosowana do użytku zewnętrznego dzięki zaawansowanej ochronie przed warunkami pogodowymi i środowiskowymi. Jej solidna i innowacyjna konstrukcja jest również zgodna ze standardami NEMA250 Type4X i IEC 60950-1/22, dzięki czemu nadaje się idealnie do wykorzystania w trudnych warunkach, w tym w obszarach przybrzeżnych narażonych na szkodliwe działanie soli lub na terenach przemysłowych, w których dochodzi do emisji substancji przyśpieszających korozję.

Uruchamianie i praca w ekstremalnie niskich temperaturach


Kamera VB-M741LE nadaje się doskonale do pracy w ekstremalnie zimnych miejscach - solidna konstrukcja i wbudowana grzałka umożliwiają niezawodne uruchamianie w temperaturze -30°C oraz działanie urządzenia nawet przy -50°C. Dzięki możliwości chłodzenia powietrzem może równie wydajnie działać w temperaturach do +55°C, np. w regionach tropikalnych i suchych.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon VB-M741LE, jego cechach i możliwościach.

DIGIC NET II

Wydajne przetwarzanie sieciowe

Digic DV III

Zarządzanie jakością obrazu i sterowaniem

1.3 Mega Pixel

Wysoka jakość obrazu

All weather Model

Ulepszona ochrona przed warunkami atmosferycznymi

Auto DayNight

Zdejmowany filtr podczerwieni

Intelligent Function

Analiza zawartości wideo

Intrusion Detection

Ochrona strefy

Scream Detection

Wykrywanie dźwięku

PoE plus

PoE (Power over Ethernet)

ADSR

Dodatkowe sterowanie przepustowością

Linked Event

Alarmy warunkowe

SD Card

Nagrywanie lokalne

CCMT

Zarządzanie wieloma kamerami

Infrared Illumination

wbudowane źródło światła

 • Jednostka główna VB-M741LE
 • Instalacyjny dysk CD-ROM
 • Przewód uziemiający i śruby mocujące
 • Płyta do montażu na suficie i śruby mocujące
 • Klucz
 • Szablon
 • Kabel interfejsu zasilania
 • Kabel interfejsu I/O
 • Instrukcja instalacji
 • Karta gwarancyjna
 • Ulotka do karty gwarancyjnej
 • Opakowań

Kalkulator kąta widzenia (AOV)

Kalkulator wymaganego miejsca na dysku (RDS)

Symulator układu aparatów (CLS)