Canon VB-M720F

VB-M720F

Stałopozycyjna kamera 1,3 MP VB-M720F z bardzo szerokim kątem widzenia 112°; świetna praca w słabym świetle. Możliwość dostosowania do montażu w pomieszczeniu lub na zewnątrz.

/Images/VB-M720F_tcm125-1465228.jpg

Korzyści

  • Rejestracja wyraźnego, szczegółowego obrazu w rozdzielczości do 1,3 MP
  • Jasny obiektyw szerokokątny (f/1,2) ma kąt widzenia 112°
  • Lepsze efekty przy jasnym oświetleniu tła dzięki funkcji Auto SSC
  • Płynne rejestrowanie filmu z obsługą wielu strumieni
  • Lepsze wykrywanie dzięki zaawansowanej analizie osadzonej

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon VB-M720F

Najwyższa jakość obrazu i najlepsza w tej klasie optyka


Wybrany obiekt można chronić i monitorować w rozdzielczości 1,3 MP z najwyższą jakością obrazu, wykorzystując procesor graficzny Canon DIGIC DV III. Szerokokątny obiektyw o polu widzenia 112° z zoomem optycznym 3x i cyfrowym 4x w połączeniu ze zdejmowanym filtrem podczerwieni pozwala dojrzeć wszystko o każdej porze dnia i nocy. Elektroniczny układ tylnego ogniskowania i jasny obiektyw szerokokątny (f/1,2) zapewniają doskonałą pracę.

Bardzo wysoka jakość obrazu


Rozwiązanie DIGIC NET II firmy Canon zawiera mechanizm kodujący H.264, który zapewnia obraz wideo o wysokiej jakości i wysokim stopniu kompresji. Z kolei ulepszone systemy redukcji zakłóceń i przetwarzania kolorów zapewniają dokładniejsze odwzorowanie barw nawet w słabym świetle. Funkcja Auto SSC (Auto Smart Shade Control) uwydatnia obiekty pierwszego planu, gdy światło pada zza nich. Doskonała praca w słabym świetle i zdejmowany filtr podczerwieni zapewniają wspaniałe wyniki w różnych środowiskach.

Inteligentna i zapewniająca bezpieczeństwo


Inteligentne funkcje pomogą operatorom w zidentyfikowaniu alarmujących sytuacji dzięki analizie różnic między poszczególnymi obszarami. W tym samym czasie można używać nawet 15 funkcji kamery. Zestaw sześciu różnych inteligentnych funkcji obejmuje wykrywanie obiektów ruchomych, porzuconych oraz usuniętych, a także wykrywanie ingerencji w pracę kamery, śledzenie ruchu oraz wykrywanie dźwięku. Możliwe jest ustawienie funkcji wykrywania w taki sposób, by aktywowały funkcję nagrywania i wysyłania na serwer lub powodowały wysłanie powiadomienia e-mail. Za pomocą karty SD można zachowywać i przeglądać nagrania z sytuacji alarmowych bez konieczności uprzedniego pobierania materiału do komputera. Kodowanie SSL/TLS zapewnia bezpieczne połączenie kamery z serwerem.

Zwiększona kompatybilność i wygoda


Kamery sieciowe Canon są kompatybilne z najlepszym oprogramowaniem do zarządzania obrazem wideo. Zgodność z najnowszym protokołem ONVIF 2.4 (profil S) umożliwia współpracę z oprogramowaniem zgodnym ze standardem ONVIF przeznaczonym do zarządzania obrazem wideo. Canon zapewnia również bezproblemową integrację dzięki wykorzystaniu zestawu SDK dla kamer sieciowych Canon i specyfikacji protokołu HTTP.

Prosta i wygodna instalacja


Kamerę można umieścić w wielu miejscach wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Ułatwiają to opcjonalne osłony i uchwyty. Kamerę VB-H720F można w prosty sposób podłączyć do szerokiej gamy źródeł zasilania: PoE, 12 V DC lub 24 V AC.

Specyfikacja produktu

Więcej informacji o produkcie Canon VB-M720F, jego cechach i możliwościach.

DIGIC NET II

Wydajne przetwarzanie sieciowe

Digic DV III

Zarządzanie jakością obrazu i sterowaniem

1.3 Mega Pixel

Wysoka jakość obrazu

Auto DayNight

Zdejmowany filtr podczerwieni

Intelligent Function

Analiza zawartości wideo

Power over Ethernet

PoE (Power over Ethernet)

SD Card

Nagrywanie lokalne

CCMT

Zarządzanie wieloma kamerami

VB-M720F
  • Jednostka główna VB-M720F
  • Złącze zasilania
  • Instalacyjny dysk CD-ROM (J/E/F/I/G/S)
  • Podręcznik instalacji (J)
  • Ulotka z kartą gwarancyjną