Canon VB-H730F

VB-H730F

Stałopozycyjna kamera Full HD VB-H730F z bardzo szerokim kątem widzenia 112°; świetna praca w słabym świetle. Możliwość dostosowania do montażu w pomieszczeniu lub na zewnątrz.

/Images/VB-H730F_tcm125-1465214.jpg

Korzyści

  • Rejestracja wyraźnego, szczegółowego obrazu w rozdzielczości do Full HD
  • Jasny obiektyw szerokokątny (f/1,2) ma kąt widzenia 112°
  • Lepsze efekty przy jasnym oświetleniu tła dzięki funkcji Auto SSC
  • Płynne rejestrowanie filmu z obsługą wielu strumieni
  • Lepsze wykrywanie dzięki zaawansowanej analizie osadzonej

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon VB-H730F

Najwyższa jakość obrazu i najlepsza w tej klasie optyka


Wybrany obiekt można chronić i monitorować w rozdzielczości Full HD z najwyższą jakością obrazu, wykorzystując procesor graficzny Canon DIGIC DV III. Szerokokątny obiektyw o polu widzenia 112° z zoomem optycznym 3x i cyfrowym 4x w połączeniu ze zdejmowanym filtrem podczerwieni pozwala dojrzeć wszystko o każdej porze dnia i nocy. Elektroniczny układ tylnego ogniskowania i jasny obiektyw szerokokątny (f/1,2) zapewniają doskonałą pracę.

Bardzo wysoka jakość obrazu


Procesor sieciowy DIGIC NET II firmy Canon zawiera mechanizm kodujący H.264, który zapewnia obraz wideo o wysokiej jakości i wysokim stopniu kompresji. Z kolei ulepszone systemy redukcji zakłóceń i przetwarzania kolorów zapewniają dokładniejsze odwzorowanie barw nawet w słabym świetle. Funkcja Auto SSC (Auto Smart Shade Control) uwydatnia obiekty pierwszego planu, gdy światło pada zza nich. Największe w tej klasie możliwości funkcjonowania w miejscach słabo oświetlonych oraz tryb pracy nocnej/dziennej (True Day/Night) zapewnią wspaniałe wyniki w różnych warunkach.

Inteligentna i zapewniająca bezpieczeństwo


Inteligentne funkcje pomogą operatorom w zidentyfikowaniu alarmujących sytuacji dzięki analizie różnic między poszczególnymi obszarami. W tym samym czasie można używać nawet 15 funkcji kamery. Zestaw sześciu różnych inteligentnych funkcji obejmuje wykrywanie obiektów ruchomych, porzuconych oraz usuniętych, a także wykrywanie ingerencji w pracę kamery, śledzenie ruchu oraz wykrywanie dźwięku. Możliwe jest ustawienie funkcji wykrywania w taki sposób, by aktywowały funkcję nagrywania i wysyłania na serwer lub powodowały wysłanie powiadomienia e-mail. Za pomocą karty SD można zachowywać i przeglądać nagrania z sytuacji alarmowych bez konieczności uprzedniego pobierania materiału do komputera. Kodowanie SSL/TLS zapewnia bezpieczne połączenie kamery z serwerem.

Zwiększona kompatybilność i wygoda


Kamery sieciowe Canon są kompatybilne z najlepszym oprogramowaniem do zarządzania obrazem wideo. Zgodność z najnowszym protokołem ONVIF 2.4 (profil S) umożliwia współpracę z oprogramowaniem zgodnym ze standardem ONVIF przeznaczonym do zarządzania obrazem wideo. Canon zapewnia również bezproblemową integrację dzięki wykorzystaniu zestawu SDK dla kamer sieciowych Canon i specyfikacji protokołu HTTP.

Prosta i wygodna instalacja


Kamerę można umieścić w wielu miejscach wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Ułatwiają to opcjonalne osłony i uchwyty. Kamerę VB-H730F można w prosty sposób podłączyć do szerokiej gamy źródeł zasilania: PoE, 12 V DC lub 24 V AC.

Specyfikacja produktu

Więcej informacji o produkcie Canon VB-H730F, jego cechach i możliwościach.

DIGIC NET II

Wydajne przetwarzanie sieciowe

Digic DV III

Zarządzanie jakością obrazu i sterowaniem

Full HD

Rozdzielczość Full HD

Auto DayNight

Zdejmowany filtr podczerwieni

Intelligent Function

Analiza zawartości wideo

Power over Ethernet

PoE (Power over Ethernet)

SD Card

Nagrywanie lokalne

CCMT

Zarządzanie wieloma kamerami

VB-H730F
  • Jednostka główna VB-H730F
  • Złącze zasilania
  • Instalacyjny dysk CD-ROM
  • Instrukcja instalacji
  • Ulotka z kartą gwarancyjną