PRODUKTY

Kamery PTZ

Dzięki niezwykle łatwej obsłudze można monitorować rozległe obszary i śledzić wybrane obiekty dzięki funkcjom obracania, wychylania i przybliżania dostępnym w naszych kamerach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PTZ camera

Łatwa obsługa

Te łatwe w obsłudze i mące szerokie pole widzenia modele stanowią idealne rozwiązanie do wykorzystania podczas zarządzania ruchem lub monitorowania miasta czy centrów handlowych.

Szerokie pole widzenia

W miejscach, w których potrzebny jest monitoring dużych obszarów, niezwykle przydatne są funkcje obracania, wychylania i przybliżania dostępne w tych modelach. Można z łatwością kontrolować rozległe obszary — ręcznie lub automatycznie — oraz namierzać i monitorować konkretne obiekty. Kiedy potrzebna jest dokładniejsza kontrola obiektu, z pomocą przychodzi zaawansowana funkcja przybliżania umożliwiająca powiększanie obrazu w wysokiej jakości, nawet przy słabym oświetleniu.

Opcjonalne osłony i akcesoria

Możliwość podłączania naszych kamer z funkcją PTZ bezpośrednio do sieci elektrycznej lub za pomocą przewodów Ethernet sprawia, że montaż jest niezwykle łatwy. Opcje osłon kamery, na przykład przyciemniane lub przezroczyste, ułatwiają montaż w zróżnicowanych miejscach — od parkingów po obiekty koncertowe.

Internal view of shopping centre

Chcesz uzyskać więcej informacji o kamerach PTZ?

Skontaktuj się z zespołem ds. sieciowych kamer przemysłowych

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nie masz pewności jakich usług potrzebuje Twoja firma ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI