Dla biznesu

Kamery z funkcją PTZ

Dzięki niezwykle łatwej obsłudze można monitorować rozległe obszary i śledzić wybrane obiekty dzięki funkcjom obracania, wychylania i przybliżania dostępnym w naszych kamerach. Te łatwe w obsłudze i mające szerokie pole widzenia modele stanowią idealne rozwiązanie do wykorzystania podczas zarządzania ruchem lub monitorowania miasta czy centrów handlowych.

Szerokie pole widzenia

W miejscach, w których potrzebny jest monitoring dużych obszarów, niezwykle przydatne są funkcje obracania, wychylania i przybliżania dostępne w tych modelach. Można z łatwością kontrolować rozległe obszary — ręcznie lub automatycznie — oraz namierzać i monitorować konkretne obiekty. Kiedy potrzebna jest dokładniejsza kontrola obiektu, z pomocą przychodzi zaawansowana funkcja przybliżania umożliwiająca powiększanie obrazu w wysokiej jakości, nawet przy słabym oświetleniu.

Fieldof View
Optional housings

Opcjonalne osłony i akcesoria

Możliwość podłączania naszych kamer z funkcją PTZ bezpośrednio do sieci elektrycznej lub za pomocą przewodów Ethernet sprawia, że montaż jest niezwykle łatwy. Opcje osłon kamery, na przykład przyciemniane lub przezroczyste, ułatwiają montaż w zróżnicowanych miejscach — od parkingów po obiekty koncertowe.

Kamery typu box

Box Cameras

Nasze kamery typu box, zaprojektowane do różnorodnych zastosowań, mają szeroki kąt widzenia i są niezwykle łatwe w montażu, zarówno na ścianie, jak i na suficie.

Kamery kopułkowe

Dome Cameras

Nasze kamery kopułkowe sprawiają, że monitoring może być dyskretny. Te kompaktowe i estetyczne urządzenia świetnie sprawdzają się zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na otwartych przestrzeniach.