Dla biznesu

Kamery kompaktowe Full HD

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii obiektywów firmy Canon te kompaktowe kamery Full HD są niezwykle małe, ale jednocześnie efektywne. Zaprojektowane do ochrony i monitoringu wnętrz budynków, łatwe do zamontowania kamery firmy Canon zapewniają ostry obraz o wysokiej jakości przy szerokim kącie widzenia i niebywałej skuteczności pracy w słabo oświetlonych miejscach.

VB-S31D.jpg

VB-S31D

Dostępna wersja minikopułkowa typu PT (VB-S31D) oraz minikopułkowa stałopozycyjna (VB-S800D) Kamery sieciowe Full HD z nową technologią bardzo małego obiektywu zmiennoogniskowego. Wewnętrzna kamera idealna do monitorowania pomieszczeń w środowiskach handlowych, edukacyjnych i biznesowych.

VB-S30D.jpg

VB-S30D

Łatwa w instalacji minikopułkowa kamera sieciowa PTZ Full HD z nową technologią wykorzystującą bardzo mały obiektyw zmiennoogniskowy. Idealna do zabezpieczania i monitorowania pomieszczeń w firmach i obiektach użytkowych.

VB-S800D.jpg

VB-S800D

Dostępna wersja minikopułkowa typu PT (VB-S31D) oraz minikopułkowa stałopozycyjna (VB-S800D) Kamery sieciowe Full HD z nową technologią bardzo małego obiektywu zmiennoogniskowego. Wewnętrzna kamera idealna do monitorowania pomieszczeń w środowiskach handlowych, edukacyjnych i biznesowych.

VB-S900F.jpg

VB-S900F

Stałopozycyjna minikamera sieciowa Full HD typu box z nową technologią wykorzystującą bardzo mały obiektyw. Dzięki niewielkim rozmiarom ta kamera idealnie nadaje się do dyskretnego monitorowania pomieszczeń w wielu różnych obiektach komercyjnych.

Bardzo małe rozmiary

Innowacyjna technologia obiektywów zastosowana w tych kamerach sprawia, że są dość małe, aby zmieścić się w dłoni. Nasze minikamery kopułkowe mają wymiary 120 × 54 mm (szerokość × wysokość), więc są idealnie przystosowane do sytuacji, w których liczy się szczególnie dyskretny monitoring. Uzupełnienie kamer z funkcją PTZ, kamer typu PT oraz stałych minikamer kopułkowych stanowi bardzo kompaktowa kamera typu box o wymiarach 32 × 54 × 114 mm (szerokość × wysokość × długość).

Ultra-compact size
Full HD 30fps

Full HD, 30 kl./s

Procesory DIGIC DV III i DIGIC NET II zapewniają doskonałą jakość obrazu o rozdzielczości Full HD, rejestrowanego z szybkością do 30 klatek na sekundę. Wbudowana technologia wielokanałowego przesyłu danych (2 x H.264) umożliwia jednoczesne wykorzystanie różnych rozdzielczości, na przykład podczas jednoczesnego monitoringu w wysokiej rozdzielczości i nagrywania w niskiej.

Inteligentne funkcje

Intelligent Function_ICON.jpgZaawansowane mechanizmy analizy umożliwiają analizę potencjalnych naruszeń systemu ochrony w czasie rzeczywistym. Wykorzystując 6 różnych algorytmów, można umożliwić detekcję w nawet 15 obszarach danego ujęcia. Zmienia to całkowicie tradycyjne metody wykrywania zagrożeń, pomagając w obniżeniu liczby fałszywych alarmów, zwiększając efektywność i zmniejszając zapotrzebowanie na miejsce do magazynowania danych poprzez aktywowanie nagrywania tylko wtedy, gdy zagrożenia są realne.

Intelligent Function_DIAGRAM

Automatyczna funkcja inteligentnej kontroli zacienionych obszarów (Auto SSC)

Podczas gdy konkurencyjne kamery wykonują sekwencje zdjęć przy różnych czasach naświetlania i łączą je, aby wyostrzyć nagrania o jasno podświetlonych tłach, automatyczna funkcja inteligentnej kontroli zacienionych obszarów (SSC) firmy Canon dokonuje zmian ustawień w czasie rzeczywistym, które przekładają się na poprawioną widoczność obrazów na pierwszym planie. Kolejnym efektem jest rozjaśnianie ciemnych obszarów przy jednoczesnym zachowaniu poziomów jasności obszarów mocniej oświetlonych, dzięki czemu niewyraźne sylwetki natychmiast stają się łatwymi do identyfikacji obiektami.

Auto SSC