Dla biznesu

Kamery Full HD

Monitoruj i chroń swoją firmę w rozdzielczości Full HD z doskonałą jakością obrazu i niebywałą skutecznością w słabo oświetlonych miejscach. Inteligentne funkcje umożliwiają proaktywną analizę potencjalnych zagrożeń w czasie rzeczywistym, a funkcja inteligentnej kontroli zacienionych obszarów (SSC) zapewnia pełną widoczność — nawet w przypadku jasno podświetlonego tła.

VB-H41 175 x132.gif

VB-H43

Kamera sieciowa PTZ Full HD VB-H43 stanowi połączenie potężnego zoomu (240x), doskonałej pracy w słabym świetle i szybkiego mechanizmu AF. Możliwość dostosowania do montażu w pomieszczeniu lub na zewnątrz.

VB-H630VE.jpg

VB-H630VE

Sieciowa kamera kopułkowa Full HD do monitoringu VB-H630VE w obudowie wandaloodpornej IP66 znakomicie nadaje się do zastosowań w trudnych warunkach atmosferycznych. Monitorowanie i zapis wydarzeń w dzień i w nocy; bardzo szeroki kąt widzenia 111°.

VB-H630D.jpg

VB-H630D

Sieciowa kamera kopułkowa Full HD do monitoringu VB-H630D znakomicie nadaje się do zastosowań w pomieszczeniach. Monitorowanie i zapis wydarzeń w dzień i w nocy; bardzo szeroki kąt widzenia 111°.

VB-H730F.jpg

VB-H730F

Stałopozycyjna kamera sieciowa Full HD do monitoringu VB-H730F typu BOX z bardzo szerokim kątem widzenia 112°; świetna praca w słabym świetle. Możliwość dostosowania do montażu w pomieszczeniu lub na zewnątrz.

Jakość obrazu Full HD

Odkryj doskonały, szczegółowy obraz w rozdzielczości Full HD dzięki uznanemu procesorowi przetwarzania obrazów DIGIC DV III firmy Canon, pierwotnie wykorzystywanego w naszych profesjonalnych kamerach wideo. Ten procesor umożliwia nagrywanie w rozdzielczości do 1080p przy 30 klatkach na sekundę i z zachowaniem dokładnego odwzorowania kolorów firmy Canon — nawet przy słabym oświetleniu.

Full HD quality

Inteligentne funkcje

Intelligent Function_ICON.jpgZaawansowane mechanizmy analizy umożliwiają analizę potencjalnych naruszeń systemu ochrony w czasie rzeczywistym. Wykorzystując 6 różnych algorytmów, można umożliwić detekcję w nawet 15 obszarach danego ujęcia. Zmienia to całkowicie tradycyjne metody wykrywania zagrożeń, pomagając w obniżeniu liczby fałszywych alarmów, zwiększając efektywność i zmniejszając zapotrzebowanie na miejsce do magazynowania danych poprzez aktywowanie nagrywania tylko wtedy, gdy zagrożenia są realne.

Intelligent Function_DIAGRAM
Smart Shade Control

Inteligentna kontrola cieni

Podczas gdy konkurencyjne kamery wykonują sekwencje zdjęć przy różnych czasach naświetlania i łączą je, aby wyostrzyć nagrania o jasno podświetlonych tłach, funkcja inteligentnej kontroli zacienionych obszarów (SSC) firmy Canon dokonuje zmian ustawień w czasie rzeczywistym, które przekładają się na poprawioną widoczność obrazów na pierwszym planie. Kolejnym efektem jest rozjaśnianie ciemnych obszarów przy jednoczesnym zachowaniu poziomów jasności obszarów mocniej oświetlonych, dzięki czemu niewyraźne sylwetki natychmiast stają się łatwymi do identyfikacji obiektami.